Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Aladdin Beach Resort ****

Poloha

Cca 13 km jižně od nové části Hurghady (Sakkala), hotelový bus do centra za poplatek, cca 11 km od letiště.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor zdarma, bar, restaurace, nákupní pasáž, směnárna, salon krásy, diskotéka. V zahradě 2 bazény (jeden s oddělenou částí pro děti), bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje
 • DR/DRP: koupelna/WC, klimatizace, telefon, minilednička, TV/sat., balkon nebo terasa. 
 • Většina pokojů umístěna v bungalovech v zahradě.
Zábava

Denní i večerní animační programy.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž u hotelu, v některých úsecích kamenitá, s pozvolným vstupem do moře (vhodné boty do vody). U pláže hotelu Jasmine Village možnost šnorchlování u korálového útesu. Bar na pláži, lehátka, podložky, slunečníky a osušky zdarma.

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Odpolední snack, káva, čaj a zákusek
 • Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (09.00–00.30 hod.)
 • Minilednička doplňována balenou vodou
 • Možnost večeře v restauraci `a la carte (italská, turecká, mongolská)
 • Možnost večeře v hotelech Jasmine Village a Ali Baba Palace (rezervace nutná)
Sportovní nabídka
 • Zdarma: aquapark v sesterském hotelu Ali Baba Palace (zdarma 1x za pobyt),  fitness, fotbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, volejbal.
 • Za poplatek: biliár, centrum vodních sportů, potápění a windsurfing, health club se saunou, jacuzzi a masážemi, v sesterském hotelu Ali Baba Palace lze za poplatek využít bowling a bruslení na ledě.
Pro děti

Bazén, dětský miniklub, dětské hřiště, minizoo u hotelu Jasmine Village.

Pro handicapované

2 pokoje plně přizpůsobené pro handicapované klienty.

Internet
 • Za poplatek: WiFi v lobby, internetový koutek.
Platební karty

VISA, MC.

Doba transferu

30 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

36. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

9.10.2014 | D.V.
Datum pobytu: 1.9.2014
Jel bych klidně hned znovu

Nejnovější recenze

1
10.8.2014 | Lil 25.6-5.7.
Datum pobytu 1.6.2014
1/5 - Nic moc
I když opravy skončí,tak cca za dva roky,už bych se zde nevrátila.....bohudík jsou v Egyptě jiná a krásná místa než tohle!
5
27.5.2014 | Michal Z.
Datum pobytu 1.5.2014
5/5 - Úžasné
Překrásná dovolená se vším co k tomu patří :-). Foto doplním co nejdříve.
5
26.5.2014 | Sofie
Datum pobytu 1.5.2014
5/5 - Úžasné
Nebyla jsem v Egyptě poprvé, tak mohu srovnávat. Vybrala jsem dobře a doporučuji. Super dovolená !

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Aladdin Beach Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 17:45
So 27.5 – So 3.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 390 Kč
LM | Po slevě 5%
Letecky
Praha 17:30
So 27.5 – St 7.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 290 Kč
LM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 17:30
So 27.5 – So 10.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 590 Kč
Letecky
Praha 0:50
Ne 28.5 – St 7.6.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
18 540 Kč
LM | Po slevě 29%
Letecky
Praha 0:50
Po 29.5 – Po 5.6.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
7 580 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 31.5 – St 7.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
7 590 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Praha 17:45
St 31.5 – So 10.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
13 790 Kč
LM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 1:00
St 31.5 – Ne 11.6.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
19 540 Kč
LM | Po slevě 29%
Letecky
Praha 17:30
St 31.5 – St 14.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 590 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 3.6 – So 10.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 790 Kč
LM | Po slevě 9%
Letecky
Praha 17:45
So 3.6 – St 14.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
13 990 Kč
LM | Po slevě 9%
Letecky
Praha 17:30
So 3.6 – So 17.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 590 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 7.6 – St 14.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 17:30
St 7.6 – So 17.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
13 790 Kč
LM | Po slevě 7%
Letecky
Bratislava 0:25
St 7.6 – So 17.6.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
12 890 Kč
Letecky
Praha 1:00
St 7.6 – Ne 18.6.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
19 540 Kč
LM | Po slevě 29%
Letecky
Praha 17:30
St 7.6 – St 21.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 590 Kč
Letecky
Praha 0:05
Pá 9.6 – Pá 16.6.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 980 Kč
LM | Po slevě 46%
Letecky
Praha 17:30
So 10.6 – So 17.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Bratislava 3:00
So 10.6 – So 17.6.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 190 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 10.6 – St 21.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
13 990 Kč
LM | Po slevě 9%
Letecky
Praha 17:30
So 10.6 – So 24.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 590 Kč
Letecky
Praha 17:30
St 14.6 – St 21.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 17:30
St 14.6 – So 24.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
13 790 Kč
LM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 17:30
St 14.6 – St 28.6.2017
2 lůžkový pokoj ECO, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 590 Kč