Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Mapa Hurghada Egypt

Popis

Popis hotelu Aladdin Beach Resort ****

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex navzájem propojených hotelů Aladdin Beach Resort, Ali Baba a Jasmine Village, se nachází přímo u písečné pláže s korálovým podložím. Díky své bohaté nabídce zábavních a sportovních aktivit je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pak pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní dovolené. Nedaleko komplexu se nachází Aquapark Titanic.

* 8 km od letiště v Hurghadě

* 12km od centra Hurghady

Vybavení Hotelu

* hlavní budova se vstupní halou, recepcí a směnárnou a lobby barem

* hlavní restaurace, 2 restaurace ,,á la carte“, snack bar na pláži, snack bar u bazénu

* několik barů, maurská kavárna

* maurská kavárna

* obchod se suvenýry

* internetový koutek za poplatek

Vybavení pokoje

* dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek

* klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV/SAT, vysoušeč vlasů, minilednička, bezepčnostní schránka

* většina pokojů s balónem nebo terasou

* Možnosti obsazení: 1+0, 2+0, 2+1, 2+2, 3+0, 3+1

Pláž & plážový servis

* písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu

* v blízkosti korálový útes

Sport & Fitness

* dva venkovní bazény

* slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu a na pláži zdarma

* vodní a plážové sporty, plážový volejbal, vodní pólo, tenis, stolní tenis, fotbal, basketbal, biliard, minigolf, šipky, aerobic, tělocvična

* potápěčské centrum

* masáže, turecká lázeň, salón krásy

* bohatý animační program, diskotéka

Stravování

* all inclusive

All inclusive zahrnuje:

* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci

* rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době 09:30 - 00:30 - nápoje se podávají vždy v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem

* otevírací doba barů se může v průběhu sezóny změnit

Pro děti

* dětské brouzdaliště

* dětské hřiště, klub pro děti od 4 do 12 let

Celkové hodnocení hotelu

4
4/5 - Skvělé

Hodnotilo

12 uživatelů

Pořadí

33. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

9.10.2014 | D.V.
Datum pobytu: 1.9.2014
Jel bych klidně hned znovu

Nejnovější recenze

1
10.8.2014 | Lil 25.6-5.7.
Datum pobytu 1.6.2014
1/5 - Nic moc
I když opravy skončí,tak cca za dva roky,už bych se zde nevrátila.....bohudík jsou v Egyptě jiná a krásná místa než tohle!
5
27.5.2014 | Michal Z.
Datum pobytu 1.5.2014
5/5 - Úžasné
Překrásná dovolená se vším co k tomu patří :-). Foto doplním co nejdříve.
5
26.5.2014 | Sofie
Datum pobytu 1.5.2014
5/5 - Úžasné
Nebyla jsem v Egyptě poprvé, tak mohu srovnávat. Vybrala jsem dobře a doporučuji. Super dovolená !

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Aladdin Beach Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 7:30
So 6.8 – So 13.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
14 100 Kč
SLM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 7:30
So 6.8 – St 17.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
all inclusive
15 800 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha 7:30
So 6.8 – So 20.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
15 dní
all inclusive
17 650 Kč
SLM | Po slevě 30%
Letecky
Praha 0:05
Ne 7.8 – St 17.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
11 dní
all inclusive
15 480 Kč
SLM | Po slevě 30%
Letecky
Praha 0:05
Po 8.8 – Po 15.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
13 580 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Bratislava 1:10
St 10.8 – So 20.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
11 dní
all inclusive
15 482 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 7:30
So 13.8 – So 20.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 350 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Bratislava 1:30
So 13.8 – So 20.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
13 226 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Praha 7:30
So 13.8 – St 24.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
all inclusive
15 050 Kč
LM | Po slevě 28%
Letecky
Praha 7:30
So 13.8 – So 27.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
15 dní
all inclusive
16 950 Kč
LM | Po slevě 30%
Letecky
Bratislava 1:30
So 13.8 – So 27.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
15 dní
all inclusive
25 690 Kč
Letecky
Praha 0:05
Po 15.8 – Po 22.8.2016
jednolůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
16 590 Kč
LM | Po slevě 11%
Letecky
Praha 0:05
Po 15.8 – Po 29.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
15 dní
all inclusive
26 590 Kč
Letecky
Praha 7:30
St 17.8 – St 24.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 190 Kč
LM | Po slevě 15%
Letecky
Praha 7:30
St 17.8 – So 27.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
16 190 Kč
Letecky
Praha 7:30
So 20.8 – So 27.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 600 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Bratislava 1:30
So 20.8 – So 27.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
13 226 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Praha 7:30
So 20.8 – St 31.8.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
12 dní
all inclusive
15 050 Kč
LM | Po slevě 25%
Letecky
Bratislava 0:05
So 20.8 – St 31.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
12 dní
all inclusive
15 764 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Praha 7:30
So 20.8 – So 3.9.2016
3 lůžkový pokoj standard, přistýlka
15 dní
all inclusive
16 950 Kč
LM | Po slevě 26%
Letecky
Bratislava 1:30
So 20.8 – So 3.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
15 dní
all inclusive
24 990 Kč
Letecky
Praha 0:05
Ne 21.8 – St 31.8.2016
jednolůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
20 280 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 0:05
Po 22.8 – Po 29.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
13 480 Kč
LM | Po slevě 28%
Letecky
Praha 0:05
Po 22.8 – Po 5.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
15 dní
all inclusive
25 890 Kč
Letecky
Praha 7:30
St 24.8 – St 31.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 990 Kč
LM | Po slevě 14%