Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Amora Beach Resort Phuket ****

Příjemný hotel v klidné poloze vhodný pro rodiny s dětmi.

Poloha:

Hotel vyšší kategorie s velkou zahradou leží v klidné poloze u pláže Bang Tao. Transfer z letiště cca 20 minut. Rušné letovisko Patong je vzdáleno 25 minut jízdy. Hotelový autobus do Patongu za poplatek. V okolí hotelu se nachází několik obchodů a restaurací.

Vybavení:

Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, obchod se suvenýry, 2 restaurace (thajská, mezinárodní kuchyně), 3 bary (z toho 1 u bazénu), 2 bazény, jacuzzi, konferenční místnosti, možnost připojení k internetu, masáže.

Pláž:

Hotel leží přímo u písečné pláže.

Pokoj:

Pokoje de luxe mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV/sat., telefon, minibar, lednici, kávovar, trezor a balkon.

Maximální obsazenost:

3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Sportovní nabídka:

Vodní sporty (windsurfing, šnorchlování, potápění), badminton, volejbal, pétanque, stolní tenis.

Zábava:

Hotel pořádá různé zábavné programy.

Pro děti:

Dětský bazén, dětský klub (3-12 let), možnost hlídání dětí.

Platební karty:

VISA, EC/MC.

Phuket

Phuket je největší ostrov Thajska, ležící asi 700 km jižně od Bangkoku, omývaný vodami Andamanského moře. Původně se zde těžil cín, ale během několika posledních desetiletí se stal vyhledávaným turistickým cílem, ideálním pro strávení dovolené s koupáním v čistém moři. Krásné pláže, malé i velké zátoky, azurově modrá voda uspokojí každého návštěvníka. Ostrov nabízí i řadu výletů - motýlí farma, jízda na slonech, okruh ostrovem a lodní výlety, z nichž asi nejkrásnější je výlet na souostroví Phi Phi nebo výlet do oblastif Krabi a Phan Nga proslulé vápencovými útvary, kde se natáel slavný film s Jamesem Bondem.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Hotely Phuket