900 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Aparmány Al Moro ***

Poloha:
moderní apartmány se nacházejí ve svahu v městečku Andalo, cca 500 m od jeho centra, cca 250 m od sportovního centra a dětského hřiště a cca 850 m od lyžařského areálu, zastávka skibusu cca 50 m u příjezdové cesty, nákupní možnosti cca 200 m od residence.

Vybavení:
úschovna lyží, wi-fi (zdarma), sauna a vířivka s panoramatickým výhledem (sauna pro 3 osoby, vířivka pro 5 osob v ceně/omezený vstup - na domluvě s majitelem, většinou od 16:00 - 9:00), parkování.

Ubytování:

TRILO 4/6 (60 m2) typ FAGGIO- 2 ložnice (2 samostatná lůžka v jedné ložnici a 1 manželská postel ve druhé ložnice), obývací pokoj s rozkládacím divanem pro 2 osoby a kuchyňským koutem (pračka, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba), ložnice s manželským lůžkem má vlastní koupelnu, druhá koupelna je z obývacího pokoje, balkon/terasa, TV, fén, trezor, 1 parkovací místo v garáži a 1 parkovací místo venku.

K DISPOZICI JE POUZE 1 APARTMÁN, TUDÍŽ NENÍ MOŽNÉ OBJEDNAT VÍCE APARTMÁNŮ. Stravování:
bez stravy.

Poznámka:
Důležité upozornění: na začátku a na konci sezony nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Taktéž začátkem a koncem sezóny je omezený provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. Cestovní kancelář má právo změnit termín na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka min. počtu osob 40. Dále v případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientů vráceno 100% zpět.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.