Popis

Popis hotelu Aparthotel Siros

Názor CK:

aparthotel Siros patřil v minulosti k nejvyhledávanějšímu ubytování v Leptokarii, po opakovaných žádostech byl znovu zařazen do naší nabídky. Prostorné a vkusně zařízené pokoje spolu s blízkostí moře jistě uspokojí i náročnější klienty.

Poloha:

aparthotel se nachází v klidné části letoviska, pouhých 80 m od moře, v blízkosti komplexu Ouzery, cca 200 m od rušného centra letoviska.

Ubytování:

ubytování je zajištěno ve 3 lůžkových studiích, které jsou vybaveny kuchyňským koutem s vařičem, lednicí a základním nádobím. Součástí pokojů je sociální zařízení a balkon se zahradním nábytkem.

Vybavení:

na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce.

Stravování:

vlastní, možnost dokoupení večeří, polopenze nebo zvýhodněné plné penze v komplexu Ouzery.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

8. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

13.11.2016 | Úlehlová Zdenka
Datum pobytu: 1.7.2016
byla jsem v tomto apartmanu již třetí sezonu a určitě v roce 2017 opět chci využíti tento aartman

Nejnovější recenze

4
11.7.2016 | Olga
Datum pobytu 1.8.2012
4/5 - Skvělé
byly jsme spokojeni, hlavně bylo blízko na hlavní třídu a na pláž
5
31.7.2013 | Meri
Datum pobytu 1.7.2013
5/5 - Úžasné
Přijedeme znovu
1
7.10.2012 | Kateřina K.
Datum pobytu 1.7.2012
1/5 - Nic moc
Nedoporučuji!

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria