Popis

Popis hotelu Aparthotel Siros

Popis

Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Poloha

Nachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení - WC, umyvadlo a sprchový kout. Recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.

Ubytování

Penzion SIROS - 2-3 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí).

Vybavení a služby

na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce.

Tip

!!Týden zdarma!! Při zakoupení termínu 6. 6. - 16. 6. 2016 čerpáte navíc ZDARMA pobyt od 31. 5. - 8. 6. 2016 a při zakoupení termínu od 12. 9. - 22. 9. 2016 čerpáte navíc ZDARMA pobyt od 20. 9. - 29. 9. 2016 - tato nabídka platí pouze pro zájezdy busem.

Další informace

Výlety: Olymp + Dion, Soluň + vodní park, Atheny, kláštery Meteora, řecký večer,… Platí se na místě.Ceny leteckých zájezdů zahrnují zálohovou částku základního palivového příplatku. Dojde-li ke zvýšení palivového příplatku ze strany leteckých společností, může CK klientům toto zvýšení před odletem doúčtovat.

Stravování

Vaření v kuchyňkách nebo lze dokoupit – večeře či polopenze, výběr z jídelního lístku, nápoje nejsou v ceně. Stravu lze prodávat i na méně dnů.

Doprava

Busem, nástupní místa - základní odjezdová trasa CHRUDIM, PARDUBICE, H. KRÁLOVÉ, HOLICE, V. MÝTO, LITOMYŠL, POLICKA, SVITAVY, LETOVICE, BRNOLetecky z Brna do Soluně a poté transfer do Leptokarie

Slevy

Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka).BUS + LETADLODospělá osoba na přistýlce = -100/nocDítě do 15-ti roků na přistýlce = -250/nocBUSdítě do 6 let bez lůžka = 1.500,-vlastní doprava = -1.900,- z katalogové ceny (u last moment dle aktuálního infa v CK)LETADLOdítě do 2 let bez letenky a lůžka = ZDARMAdítě do 8 let bez lůžka s letenkou = 8.200,-

Celkové hodnocení hotelu

3/5 - Průměr

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

14. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

11.7.2016 | Olga
Datum pobytu: 1.8.2012
byly jsme spokojeni, hlavně bylo blízko na hlavní třídu a na pláž

Nejnovější recenze

4
11.7.2016 | Olga
Datum pobytu 1.8.2012
4/5 - Skvělé
byly jsme spokojeni, hlavně bylo blízko na hlavní třídu a na pláž
5
31.7.2013 | Meri
Datum pobytu 1.7.2013
5/5 - Úžasné
Přijedeme znovu
1
7.10.2012 | Kateřina K.
Datum pobytu 1.7.2012
1/5 - Nic moc
Nedoporučuji!

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria