200 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Palma **

Názor CK

Hezké a příjemné apartmány s rodinnou atmosférou leží cca 150 m od moře a poskytují veškerý komfort pro strávení příjemné dovolené. Nacházejí se v jednom z nejhezčích letovisek Černé Hory - Bečiči. Moderní, turisticky zaměřené letovisko perfektně doplňuje kouzlo starého opevněného města Budva, s muzei, obchody, restauracemi a kavárnami. Na okraji Bečiči se nachází hezký aquapark.

Vybavení objektu

Restaurace s barem a zimní zahradou. Nad restaurací je klientům k dispozici terasa s posezením. Na terase a v restauraci je WI-FI připojení.

Pokoje

Jednoduše zařízené 2, 3 a 4 - lůžkové apartmány mají obývací místnost s lůžky, kde všechna lůžka jsou pevná. K vybavení patří kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, varná konvice, klimatizace, sprcha, WC, terasu nebo balkon. 2 - lůžkové pokoje nemají kuchyňský kout, pouze lednici a varnou konvici.

Stravování

Polopenze - servírovaná snídaně, servírovaná večeře (polévka, výběr ze 4 jídel). Snídaně je včetně nápojů. Možnost dokoupení plné penze 5 €/den (platí se na místě).

Doprava

Autobusová - pohodlné autobusy s klimatizací, WC, DVD a prodejem nápojů. Cesta z Brna cca 18 hodin. Odjezd pátek.

Vzdálenost od centra

Cca 200 m. Množství obchodů, kaváren a restaurací za přijatelné ceny.

Vzdálenost od moře

Cca 150 m od pláže. Písečná i krásná oblázková pláž s barevnými kamínky je téměř kilometr dlouhá a nabízí řadu sportovního vyžití. Dobré podmínky pro surfování a vodní lyžování, k zapůjčení jsou čluny, vodní kola a skútry či potřeby pro potápění.

Hotely Budva