250 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Rona Volta ***

Popis:

Zažijte skvělou dovolenou na Istrii! Ubytování v apartmánech Rona Volta***, ubytování v moderně zařízených apartmánech až pro 6 osob, jen 250 m od pláže

 • 8denní zájezd do Chorvatska v Poreči - Červar Porat
 • Parkování blízko domu
 • Pláž je vzdálena jen 250 m od apartmánu
 • WiFi, klimatizovaná restaurace a půjčovna kol
 • Město Poreč je vzdálené jen 5 km od ubytování
 • Dobrá dostupnost z ČR

Skvělá letní dovolená v letovisku Červar Porat

Červar Porat je turistické přístavní městečko vzdálené od Poreče přibližně 5 km. Borovicové lesy, olivové háje a vinice jsou specifické pro Istrii. Místo je ideální pro rodinnou dovolenou. V zátoce se nachází přístav s množstvím malých loděk. Nedaleké město Poreč je střediskem sportu a zábavy. 

Ubytování v apartmánech Rona Volta**

Apartmánový dům leží v centru turistického letoviska Červar Porat. Restaurace a pizzerie je ve vzdálenosti cca 60 m. Moderně zařízené apartmány pro 2–6 osob mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnou troubou a kávovarem. Apartmány jsou dále vybaveny klimatizací, SAT/TV, CD přehrávačem, balkonem nebo terasou s posezením. 
Studio 2+2 – jedná se o studio typu mansarda. Studio je vybaveno galerií s francouzským lůžkem a prostorem pro další případné lůžko vhodné pro dítě do 8 let, kuchyňským koutem s jídelnou, obývacím pokojem, kde je rozkládací pohovka pro dvě osoby (šířka 140 cm). STudio je vybaveno také balkonem.
Apt 2+2 je vybaven dvoulůžkovou ložnicí s francouzskou postelí, kuchyňským koutem s jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro dvě osoby (šířka 140 cm) a balkonem. 
Apt 4+2 je vybaven dvoulůžkovou ložnicí s francouzskou postelí, galerií s francouzským lůžkem pro dvě osoby, kuchyňským koutem s jídelnou a obývacím pokojem, kde je rozkládací pohovka pro dvě osoby (šířka 140 cm). Apartmán je dále vybaven dvěmi sociálními zařízeními a balkonem.

Stravování 

 • Stravování je možné pouze vlastní

Pláž je vzdálená jen 250 m od ubytování

Apartmány jsou vzdáleny jen 250 m od pláže. Pláž v oblasti Červar Porat prošla nedávno úpravami. Oblázková pláž disponuje novými plážovými sprchami, kabinkami a lavičkami. Upraven je i vstup do moře, díky kterému je pobyt pro turisty na této frekventované pláži příjemnejší. 

Sport a zábava

V letovisku si můžete vyzkoušet například vodní sporty. U domu se nachází dětské hřiště, půjčovna kol. Okolí nabízí velké množství zajímavých výletů například nedaleké Benátky, Národní park Brijuni, jeskyně Baredino, římský amfiteátr v Pule z 1.st. př.n.l.

Důležité informace
 • Doprava vlastní nebo autobusová
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Všechny příplatky se hradí na místě
 • Check in je možný od 16.00 do 20.00
 • Check out je nutné provést od 8.00 do 10.00 

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.