Popis

Popis hotelu Apartmány Vila More

Doporučení

Ubytování v klidné části letoviska, vhodné pro všechny generace.

Upozornění

Ceny jsou platné při plném obsazení studia / apartmánu.

Pláž

Pláže jsou chloubou letoviska Bečiči. Dlouhá pláž pokrytá hrubším pískem je 1800 m dlouhá a má pozvolný vstup do moře pokrytý oblázky. Jihovýchodně se nachází řada dalších menších pláží, např. 330 m dlouhá pláž Kamenovo mezi Bečiči a Pržnem.

Sport

V Bečiči je k dispozici také celá řada možností sportovního vyžití, např. plážový volejbal, půjčovna loděk, šlapadel, tenisové kurty atd. Na pláži v Bečiči je nabízena také pestrá nabídka vodních radovánek. Ještě více zábavy na plážích nabízí sousední letovisko Budva, do kterého lze dojít po pobřežní promenádě.

Parkování

ZDARMA přímo u vily More na uzamčeném parkovišti, které zaručuje bezpečí pro Vaše vozidla.

Výlety

Vila More je ideálním místem pro plánování mnoha výletů. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí delegát v místě pobytu.

Ubytování

Vila disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a dále moderně zařízenými dvou až čtyřlůžkovými studii a jedním pětilůžkovým apartmánem. Všechna studia a apartmány jsou velmi dobře vybavené, mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku, kabelovou televizi a klimatizaci. Hostům je k dispozici také připojení k internetu. Osm studií/apartmánů má výhled na moře.

Poloha

Apartmány Vila More se nacházejí v krásném prostředí letoviska Bečiči, které přímo navazuje na známé turistické letovisko Budva. Apartmány jsou vzdáleny cca 5 minut chůze od krásné, 1800 m dlouhé pláže pokryté hrubším pískem.

Vybavení objektu

Hosté mohou využívat posezení na prostorné terase, gril i stůl na stolní tenis či houpací síť..

Letovisko

Letovisko Bečiči se nachází na známé Budvanské riviéře, východně od Budvy, do které je možné dojít po 4 km dlouhé promenádě, jež vede z Bečiči podél budvanské pláže a přístavu až k samotnému starému jádru města.

Hotely Budva