150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Apartmány Zefiros **

Popis ubytování:

Jen 100 m od písečné pláže, v klidnější části letoviska Laganas, ale ne příliš daleko od možností rušné zábavy, stojí tři domy apartmánového komplexu Zefiros. Naše hosty čeká ubytování ve dvou z nich. Před nimi je bazén s oddělenou dětskou částí, lehátky a slunečníky zdarma. Studia jsou jednodušeji vybavena, ale kompenzací je skvělá poloha domu k pláži i centru. K nejbližším obchůdkům či tavernám se dostanete krátkou procházkou.

Kategorie CK:

**

Oficiální kategorie:

*

Kapacita:

18 studií a 1 apartmán

Pláž:

100 m, dlouhá a široká písečná pláž

Ubytování / Vybavení:

studia pro 2 osoby, v některých možnost 1 přistýlky (rozkládací postel) • apartmán pro 4 osoby s oddělenou ložnicí (situovaný v přízemí) • jednoduché zařízení • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna / WC • TV • klimatizace (za příplatek) • dětská postýlka na vyžádání zdarma • balkon nebo terasa • WiFi u bazénu zdarma

Stravování:

bez stravy

Nástupní místa:

Trasa CZ 1 (J): Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav

Trasa CZ 2 (K): Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec

Trasa CZ 3 (L): Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

7 uživatelů

Pořadí

65. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

20.9.2017 | Romana
Datum pobytu: 1.9.2017
dojem spravilo moře a lidičky, se kterými jsme se seznámili. Přesto,že jsme měli delegátku na místě skoro každý den, dávala svou nelibost dost najevo, sama zmínila, že jí to nebaví, o klienty neměla zájem, pouze prodat zájezd. S ničím nepomohla a ani neporadila.... Také se divím ck , že si tento objekt nechává, snižuje si tím svou pověst.

Nejnovější recenze

5
23.7.2015 | Ivana
Datum pobytu 1.7.2015
5/5 - Úžasné
Nejkrásnější dovolená, co do zážitků,překrásného čistého moře a restaurací. Ochota místních lidiček poradit kudy kam,když zabloudíte v horách autem,které se půjčuje snad na každém kroku. Ráda bych se tam ještě aspoň jednou podívala .
1
11.6.2015 | S.J.
Datum pobytu 1.9.2014
1/5 - Nic moc
Absolutně nevhodná dovolená. CK tento zájezd nyní nabízí letecky cca za 15.000,- bez stravy, což mi přijde jako nehoráznost. Nedoporučuji.
1
3.10.2014 | Irena
Datum pobytu 1.9.2014
1/5 - Nic moc
Bohužel jsme nebyli ani spokojeni s přístupem delegátky. Paní byla velmi nesdílná, museli jsme se hodně ptát a odpověď ani nedostali. Na dotaz, proč je tak zelený bazén pokrčila rameny a řekla, že to může být tím, jak zapršelo. Nedozvěděli jsme se kde mají např.dobrý gyros, kde je pekárna, lékárna.. úvodní schůzka byla ryze obchodní za účelem prodat předražené zájezdy :-( Jeden mladý pár, který cestoval v našem termínu a se kterým jsme se v době trvání pobytu spřátelili měl velmi vážné problémy s ubytováním - v pokoji plíseň a hodně mravenců, kteří je pravidelně navštěvovali až do postele... Jsme opravdu hodně zklamaní, ale na druhou stranu jsme zájezd koupili za pakatel na last minute. Cena byla skvělá...

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Hotely Zakynthos