Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Mapa Hurghada Egypt

Popis

Popis hotelu Bella Vista ****

Poloha

U pláže přímo v centru Hurghady (Sakkala), přibližně 7 km severně od letiště.

Vybavení

Menší hotel, 2 křídla kolem bazénu a menší vzrostlé zahrady. Vstupní hala s recepcí, bezpečnostní schránky za poplatek, směnárna, lobby bar, hlavní restaurace s terasou, `a la carte restaurace (italská), několik barů, obchůdků, kadeřnictví a lékař. Mezi další vybavení patří bazén s částí pro děti (v zimě s možností vyhřívání), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, matracemi, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje
  • DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar za poplatek (voda denně doplňována zdarma), balkon nebo terasa. Některé pokoje mají bezpečnostní schránku za poplatek.
Zábava

Animační program pro děti i dospělé, diskotéka za poplatek.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem, přímo u hotelu (vhodná pro děti), slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma, plážový bar a sprchy na pláži, u hotelu korál vhodný ke šnorchlování.

Program all inclusive
  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • Pozdní snídaně, večerní snack
  • Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.), během oběda a večeře nejsou podávány destiláty
  • Lehké občerstvení během dne, káva, čaj a zákusky
  • Odpoledne zmrzlina (pouze pro děti)
Sportovní nabídka
  • Zdarma: plážový volejbal, šipky.
  • Za poplatek: stolní tenis, stolní fotbal, biliár, vodní sporty, potápěčské centrum, centrum zdraví (sauna, pára, jacuzzi, masáže, fitness).
Pro děti

Část bazénu pro děti, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Internet

Za poplatek: internetový koutek a WiFi v lobby.

Platební karty

VISA, MC.

Doba transferu

15 min

Celkové hodnocení hotelu

4
4/5 - Skvělé

Hodnotilo

68 uživatelů

Pořadí

29. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

29.6.2016 | Pavel
Datum pobytu: 1.6.2016
Za nás,ale opravdu náš dojem tak velká spokojenost.Užili jsme si to jak se patří.Výlety perfektní,ale s jinýma lidma.Kdo by řekl,že kdy budu plavat s delfíny.Výlety lodí perfektní.vyletyzhurghady@seznam.cz p.Lenka vše zajistí.5

Nejnovější recenze

5
9.5.2016 | Týna
Datum pobytu 1.5.2016
5/5 - Úžasné
Super :-)
3
3.5.2016 | Marie
Datum pobytu 1.4.2016
3/5 - Průměr
Náš celkový dojem z tohoto hotelu je vcelku dobrý. Nedoporučuji ale rodinám s dětmi, pro ty je tu málo aktivit, není zde ani tobogán.
5
27.4.2016 | S+T
Datum pobytu 1.4.2016
5/5 - Úžasné
Příjemné překvapení a dobrý výběr!

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Bella Vista ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Ostrava 11:20
Ne 31.7 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
15 490 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Praha 0:05
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
17 990 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Ostrava 11:20
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
17 990 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Praha 0:05
Po 1.8 – Po 15.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
15 dní
all inclusive
28 390 Kč
Letecky
Praha 0:40
St 3.8 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 890 Kč
SLM | Po slevě 22%
Letecky
Brno 11:10
St 3.8 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 890 Kč
SLM | Po slevě 22%
Letecky
Ostrava 12:45
St 3.8 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 890 Kč
SLM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 0:40
St 3.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 790 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Brno 11:10
St 3.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 790 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Ostrava 12:45
St 3.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 790 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Praha 0:40
St 3.8 – St 17.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 290 Kč
SLM | Po slevě 27%
Letecky
Brno 11:10
St 3.8 – St 17.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 290 Kč
SLM | Po slevě 27%
Letecky
Ostrava 12:45
St 3.8 – St 17.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 290 Kč
SLM | Po slevě 27%
Letecky
Bratislava 1:30
So 6.8 – So 13.8.2016
jednolůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
16 164 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Bratislava 1:30
So 6.8 – So 20.8.2016
jednolůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
33 630 Kč
Letecky
Praha
Ne 7.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 890 Kč
LM | Po slevě 22%
Letecky
Brno
Ne 7.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 890 Kč
LM | Po slevě 22%
Letecky
Ostrava
Ne 7.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 890 Kč
LM | Po slevě 22%
Letecky
Praha
Ne 7.8 – St 17.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 390 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Brno
Ne 7.8 – St 17.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 390 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Ostrava
Ne 7.8 – St 17.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 390 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
Ne 7.8 – Ne 21.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 290 Kč
LM | Po slevě 27%
Letecky
Brno
Ne 7.8 – Ne 21.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 290 Kč
LM | Po slevě 27%
Letecky
Ostrava
Ne 7.8 – Ne 21.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 290 Kč
LM | Po slevě 27%
Letecky
Praha 0:05
Po 8.8 – Po 15.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
13 580 Kč
LM | Po slevě 31%