| Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Citymax Bur Dubai ***

Popis zájezdu:

Poznání - zábava - relax - adrenalin

Program zájezdu

1. den: ČR - Dubaj
Odlet z Prahy nebo Ostravy do SAE, přivítání na letišti v Dubaji, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den: Dubaj - půldenní výlet a večeře na lodi dhow
Po snídani odjezd na půldenní prohlídku Dubaje, kdy máte možnost poznat jak moderní tvář Dubaje, tak i tradiční čtvrti. Výlet začíná jízdou na uměle vybudovaný palmový ostrov Jumeirah až k hotelu Atlantis The Palm, kde bude krátká zastávka na fotografování. Pokračuje se k mešitě Jumeirah, která je oblíbeným cílem fotografů a zároveň jedinou mešitou v Dubaji přístupnou i nemuslimům. Po Sheikh Zayed Road, lemované dubajskými mrakodrapy, přejezd do centra a dále do staré části Dubaje. Cestou projedete kolem Burj Khalifa, nejvyšší budovy světa (možnost individuální návštěvy další den). Prohlídka muzea ve středověké pevnosti Al-Fahidi. Přejezd lodičkou abra přes záliv Dubai Creek do části Deira, návštěva světoznámých trhů se zlatem a kořením a obchodu se suvenýry. Prohlídka Dubaje bude zakončena zastávkou na fotografování ikonického hotelu Burj Al Arab. Návrat do hotelu. Ve večerních hodinách odjezd na večeři na tradiční dřevěné lodi dhow. Během pomalé plavby po zálivu Dubai Creek můžete obdivovat krásy noční Dubaje. Návrat do hotelu v nočních hodinách a nocleh.

3. den: Dubaj - (Burj Khalifa) - Desert Safari
Snídaně, volné dopoledne. Fakultativně možnost návštěvy nákupního centra Dubai Mall a zajištění vstupenek na vyhlídkovou terasu Burj Khalifa ve 124. patře. Odpoledne následuje výlet Desert Safari. Odjezd terénními vozy do pouštní oblasti, kde si užijete dobrodružnou jízdu po písečných dunách. Po západu slunce si v pouštním kempu vychutnáte tradiční arabskou večeři barbecue a nebude chybět malování hennou či jízda na velbloudovi. Návrat do hotelu v nočních hodinách a nocleh.

4. den: Dubaj - plavba rychlou lodí - volno
Po snídani, v dopoledních hodinách, si užijete plavbu rychlou lodí z Dubai Marina na otevřené moře. Poplujete kolem palmového ostrova Jumeirah, hotelu Atlantis The Palm až na úroveň ikonického hotelu Burj Al Arab a zpět do Dubai Marina. Plavba na rychlé lodi trvá cca 1,5 hodiny. Zbytek dne volno, nocleh v hotelu.

5. den: Dubaj - Abú Dhabi
Snídaně, volné dopoledne. V odpoledních hodinách přejezd do Abú Dhabi, hlavního města SAE. Ubytování v hotelu 4* a nocleh.

6. den: Abú Dhabi - půldenní výlet - volno
Po snídani odjezd na půldenní prohlídku Abú Dhabi. Během výletu uvidíte to nejzajímavější, co může toto město nabídnout - moderní architekturu, tradiční umění i nádherné zahrady. Návrat do hotelu. Odpoledne volno nebo možnost účasti na některém z fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.

7. den: Abú Dhabi
Snídaně, volný den. Možnost účasti na některém z fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.

8. den: Abú Dhabi - Dubaj - ČR
Snídaně a ukončení pobytu. Dle letového řádu transfer na letiště v Dubaji a odlet zpět do Prahy nebo Ostravy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu jsou 2 osoby. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu s českým nebo slovenským průvodcem je 10 osob – průvodce je k dispozici pro výlety – půldenní Dubaj a půldenní Abú Dhabi. Při menším počtu než 10 osob lze průvodce zajistit za poplatek: půldenní Dubaj: 2 890 Kč/osoba, půldenní Abú Dhabi: 3 990 Kč/osoba. Večeře na lodi dhow zahrnuje nealkoholické nápoje dle nabídky, alkoholické nápoje za poplatek (dle aktuální nabídky na lodi, nabídka může být i nulová), anglicky mluvící doprovod.Cena Burj Khalifa – samostatná vstupenka zahrnuje pouze vstupenku, bez dopravy k Dubai Mall, bez českého průvodce, cena Burj Khalifa – vstupenka a doprava zahrnuje navíc privátní transfer hotel/Dubai Mall/hotel, anglicky mluvící řidič, maximální doba využití transferu je 4 hodiny od vyzvednutí v hotelu. Po rezervaci vstupenky na Burj Khalifa již nelze vstupenku zrušit.Desert Safari je půldenní výlet, večeře a nealkoholické nápoje jsou zahrnuty, alkoholické nápoje za poplatek (dle aktuální nabídky), anglicky mluvící řidič. Plavba na rychlé lodi zahrnuje plavbu v délce trvání cca 1,5 hodiny, bez dopravy na místo odjezdu v Dubai Marina a bez průvodce. Doprava na místo a zpět do hotelu možná taxíkem nebo lze zajistit předem za poplatek - privátní transfer hotel/Dubai Marina/hotel, anglicky mluvící řidič, maximální doba využití transferu je 4 hodiny od vyzvednutí v hotelu.V případě vstupu do mešity šejka Zayeda v Abú Dhabi je nutné dodržet předepsaný oděv, je vyžadováno volné, plně zakrývající a neprůsvitné oblečení (muži – dlouhé kalhoty, zakrytá hruď a ramena, ženy – dlouhý rukáv a dlouhá sukně/kalhoty, šátek na hlavu, nevhodná je bílá barva oblečení). Při nedostatečném oblečení může být vstup do mešity odepřen.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování dle programu (4 noci v hotelu Citymax Bur Dubai 3* v Dubaji, 3 noci v hotelu 4* v Abú Dhabi), stravování dle programu (7x snídaně, 2x večeře včetně nealkoholických nápojů), vstupné dle programu, služby anglicky hovořícího průvodce/doprovodu, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce při min. počtu 10 osob (na vybrané výlety), transfery z/na letiště v cíli zájezdu a transfery dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, alkoholické nápoje a další nápoje nezahrnuté u stravování, spropitné, pobytová taxa dle kategorie hotelu platná pro emirát Dubaj a Abú Dhabi (taxa je splatná v hotovosti v recepci, 3* hotel v Dubaji = 10 AED/pokoj/noc, 4* hotel v Abú Dhabi = 15 AED/pokoj/noc, výše pobytové taxy se může během sezóny změnit, aktuální informaci o její výši vám sdělí na požádání prodejce) a fakultativní služby. Fakultativní služby platné pro Dubaj: Burj Khalifa – samostatná vstupenka: 1 100 Kč/osoba, Burj Khalifa – vstupenka a doprava: 2 890 Kč/osoba, doprava hotel-Dubai Marina a zpět: 1 800 Kč/osoba. Fakultativní služby je doporučeno rezervovat předem v CK CK, rezervace Burj Khalifa v místě již není možná. Nabídka fakultativních výletů platných pro Abú Dhabi bude prezentována na místě.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

11 uživatelů

Pořadí

31. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

7.10.2016 | Martina
Datum pobytu: 1.9.2016
Celkový dojem máme velmi pozitivní. odjezd byl takřka ze dne na den a ze strany CK byl přístup výborný. Ubytování, systém hotelu a okolí za nás dobré. Myslím, že je určen spíš pro cestovatele a obchodníky, než pro rodinu vyžadující relax u vody.

Nejnovější recenze

4
21.9.2016 | Praha 5
Datum pobytu 1.9.2016
4/5 - Skvělé
Příjemný
5
9.9.2016 | K.K.
Datum pobytu 1.8.2016
5/5 - Úžasné
Vyborny.
4
14.5.2015 | M.Lhotský
Datum pobytu 1.5.2015
4/5 - Skvělé
Hotel splnil očekávání

Dubai

Tomuto městu se někdy říká: „Brána do světa Arabského zálivu“ – ačkoliv bylo založeno až v 18. století za posledních 20 let se tato orientální vesnička stala kosmopolitním Emirátem a největším obchodním centrem celých Spojených arabských emirátů, kde život pulsuje 24 hodin denně. Na 35 km dlouhé pláži Jumeirah Beach na vás čeká odpočinkový komplex s excelentními hotely, které dokáží uspokojit i nejvyšší nároky, nesčetnými možnostmi zábavy a vodních sportů a golfovými resorty. Hlavní motto této daňově výhodné zóny zní Do buy – Nakupte, ať jste v moderním nákupním centru, elegantním butiku nebo na tradičním trhu, mají tady vše, co si budete přát. Dubajský Zlatý trh je největší na Středním východě s velmi výhodnými cenami. Vychutnejte si absolutní pohodlí hotelů, křišťálově čistou vodu na bílých písčitých plážích, západ sluníčka v poušti, dokud nepodlehnete nákupní horečce.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Citymax Bur Dubai ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – So 4.3.2017
2 lůžkový pokoj
5 dní
snídaně
17 670 Kč
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – So 4.3.2017
2 lůžkový pokoj
5 dní
polopenze
19 070 Kč
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – So 4.3.2017
2 lůžkový pokoj
5 dní
plná penze
20 470 Kč
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Praha
Út 28.2 – Ne 5.3.2017
2 lůžkový pokoj
6 dní
snídaně
18 245 Kč
Letecky
Praha
Út 28.2 – Ne 5.3.2017
2 lůžkový pokoj
6 dní
polopenze
28 490 Kč
SLM | Po slevě 8%
Letecky
Praha
Út 28.2 – Po 6.3.2017
2 lůžkový pokoj
7 dní
snídaně
28 090 Kč
SLM | Po slevě 8%
Letecky
Praha
Út 28.2 – Po 6.3.2017
2 lůžkový pokoj
7 dní
polopenze
30 190 Kč
SLM | Po slevě 8%
Letecky
Praha
Út 28.2 – Út 7.3.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
snídaně
19 340 Kč
SLM | Po slevě 5%
Letecky
Praha
Út 28.2 – Út 7.3.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
21 710 Kč
Letecky
Praha
Út 28.2 – Út 7.3.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
plná penze
23 890 Kč
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – Út 7.3.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
21 860 Kč
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – Út 7.3.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
24 310 Kč
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – Út 7.3.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
plná penze
26 750 Kč
Letecky
Praha
Út 28.2 – Pá 10.3.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
33 390 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Út 28.2 – Pá 10.3.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
polopenze
36 890 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – Pá 10.3.2017
2 lôžková izba Standard
11 dní
snídaně
809 Eur
FM | Po slevě 10%
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – Pá 10.3.2017
2 lôžková izba Standard
11 dní
polopenze
941 Eur
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – Pá 10.3.2017
2 lôžková izba Standard
11 dní
plná penze
1 057 Eur
Letecky
Praha
Út 28.2 – So 11.3.2017
2 lůžkový pokoj
12 dní
snídaně
34 790 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Út 28.2 – So 11.3.2017
2 lůžkový pokoj
12 dní
polopenze
38 590 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – So 11.3.2017
2 lôžková izba Standard
12 dní
snídaně
854 Eur
FM | Po slevě 10%
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – So 11.3.2017
2 lôžková izba Standard
12 dní
polopenze
999 Eur
Letecky
Bratislava
Út 28.2 – So 11.3.2017
2 lôžková izba Standard
12 dní
plná penze
1 127 Eur
Letecky
Praha
Út 28.2 – Út 14.3.2017
2 lůžkový pokoj
15 dní
snídaně
38 790 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Út 28.2 – Út 14.3.2017
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
43 690 Kč
SLM | Po slevě 9%