Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Club Hotel Bikini & Tropicana ***

Popis hotelu

Hotel klubového typu s pravou italskou atmosférou. V blízkosti zábavního parku Mirabilandia.  

Poloha

centrální. Nákupní možnosti v nejbližším okolí. Ravenna a zábavní park Mirabilandia cca 15 km.

Pláž

přímo na hotelové pláži. 2 lehátka a 1 slunečník zdarma. Plážový bar.

Vybavení

164 pokojů ve 3 budovách. Společenské místnosti, TV místnost, restaurace, bar. Bazén.

Ubytování

hotel Bikini: pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 12 m2. Účelně zařízené. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, sat. TV, telefonem, trezorem a balkonem. Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Vyklápěcí postel, renovované, vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A4A): pokoje pro 4 osoby, cca 14 m2, dětská patrová postel. Vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu. Hotel Tropicana: pokoje (B2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 12 m2. Vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (B4A): pokoje pro 4 osoby, cca 14 m2, dětská patrová postel. Vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (B4B): čtyřlůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 25 m2. 2 dvoulůžkové pokoje (1 s přistýlkou), bočnní výhled na moře, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive. Všechny pokrmy formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 9.00 do 24.00 h. (max. 8 alkoholických nápojů os./den).

Internet

WiFi zdarma.

Sport a jiné aktivity

plážový volejbal, boccia, šlapadla (dle dostupnosti). Relaxační zóna se 2 vířivkami, fitness.

Pro děti

nové dětské hřiště, miniklub (cca 1.6.–30.8.). Dětská postýlka do 2 let zdarma. Maximální počet osob nesmí být překročen.

Další informace

parkování: parkoviště dle dostupnosti, zdarma,
domácí zvíře: malí psi na vyžádání (cca 9 €/den), jen v hotelu Bikini,
lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 14 let, platba na místě,
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 11.6.-2.9. denně/5 nocí,
platba kartou: VISA,MasterCard.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 20% sleva při rezervaci do 31.12.2015, 10% při rezervaci do 29.2.2016, 5% sleva při rezervaci do 30.4.2016 (nelze kombinovat s výhodným termínem).
Výhodný termín (platí pouze pro pokoej A2A/A2C): 7=6 při pobytu 1.6.-25.6. a 3.9.-11.9., 14=12 při pobytu 1.6.-25.6.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.