Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Doreta Beach Resort ****

Pláž

prímo na píscito-oblázkové pláži

Poloha

hotel se nachází prímo u pláže v letovisku Tholos, asi 17 km od mesta Rhodos a 7 km od letište. Na hlavní silnici pred hotelem je autobusová zastávka s pravidelným spojením do hlavního mesta.

Vybavení

recepce, 3 výtahy, trezory, smenárna, spolecenská místnost, místnost se SAT-TV, zábavní místnost, restaurace, bary, bazén, kulecník, tenis, stolní tenis, basketbal, volejbal, mini golf, mini fotbal, vodní gymnastika, aerobic, step aerobic, stretching, vodní sporty na pláži, mini market, klenotnictví, kadernictví.

Ubytování

hotel nabízí dvoulužkové pokoje s možností 2 pristýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (od 15.6. do 30.9.), vysoušecem vlasu, rádiem, mini lednickou, SAT-TV, telefonem a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezory, vodní sporty na pláži, tenis, kulečník.

Pro děti

dětský bazén, 2 dětské herny, mini disco, vysoké židle.

Strava

All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (18:30 – 21:00), občerstvení (10:00 – 23:00), zmrzlina (10:00 – 17:00), hlavní bar Megaron (17:00 – 23:00), bar u bazénu (10:00 – 23:00), snack bar-taverna (10:00 – 23:00).

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria