Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Grand Paradise Playa Dorada ***

Popis

Resort u nádherné pláže, s přátelským personálem a jednou z nejlepších gastronomií v této oblasti!

Poloha

Playa Dorada, Grand Paradise Playa Dorada leží přímo u krásné písečné pláže. Vzdálenost od letiště Puerto Plata cca 25 minut jízdy, od centra města Puerto Plata jen 15 minut pěší chůze. Nedaleko se také nachází mistrovské golfové hřiště.

Vybavení resortu

425 pokojů a suite. Klimatizace, 4 restaurace, 4 bary, diskotéka, bazén, jacuzzi, dětský bazén, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, katamarány, kajaky, tenis, volejbal, jízda na koni, golf, minigolf, stolní tenis, hrací automaty, animační programy, boutique, dětský klub, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, půjčovna kol.

Vybavení pokoje

superior pokoj: klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost ubytování až 4 osob (vč. dětí).

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů či suite.

Odkaz na WWW

http://www.amhsamarina.com

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Celkové hodnocení hotelu

3/5 - Průměr

Hodnotilo

12 uživatelů

Pořadí

2. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

3.4.2016 | Blanka
Datum pobytu: 1.3.2016
Určitě jsem zde nebyla naposled, jen musíme s kamarádkou, která zde byla již podruhé, vybrat lepší termín, neboť mladí Kanaďané nám to trochu otrávili.

Nejnovější recenze

4
3.4.2016 | Blanka
Datum pobytu 1.3.2016
4/5 - Skvělé
Určitě jsem zde nebyla naposled, jen musíme s kamarádkou, která zde byla již podruhé, vybrat lepší termín, neboť mladí Kanaďané nám to trochu otrávili.
5
5.3.2016 | Lenka
Datum pobytu 1.2.2016
5/5 - Úžasné
Těšíme se, že se sem jednou vrátíme.
1
25.1.2013 | david
Datum pobytu 1.1.2013
1/5 - Nic moc
uz nikdy tam neletet.

Dominikánská republika

Ostrovní stát v Karibském moři, který se z větší části rozkládá na východní straně ostrova Haiti a přilehlých ostrůvcích. Jsou zde dlouhé překrásné písčité pláže, nádherně průzračně čisté moře a všude přítomná bujná vegetace. Hotely jsou na vysoké úrovni s kvalitními službami a výbornou kuchyní. Pro svoji krásu, příznivou cenu a příjemné teplé klima je tato země přímo stvořená pro exotickou dovolenou po celý rok.