200 m od pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Alba ****

Popis hotelu

Blízko pláže a místních obchodů v centru letoviska. Dětský bazén s miniskluzavkami. Pěkné rodinné pokoje.

Poloha

v centru letoviska Slunečné pobřeží s řadou restaurací, barů a obchodů. Letiště Burgas cca 25 km.

Pláž

veřejná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře cca 100 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel disponuje 354 pokoji. K dispozici výtahy, recepce, restaurace s terasou, restaurace s bulharskou kuchyní a tradičním folklórem (po předchozí rezervaci), 2 bary, minimarket. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény s barem u bazénu a terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky u bazénu na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A/A4A): cca 28 m2, s posezením, chladničkou, klimatizací, trezorem (za poplatek cca 3 €/den), sat. TV, telefonem, fénem, vanou, WC, balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D/A3D/A4D): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové superior pokoje (A1E/A2E/A3E/A4E): nové a moderně vybavené, LED televize, bez vany, se sprchou, jinak se stejným vybavením jako A2A. Dvoulůžkové superior pokoje (A1F/A2F/A3F/A4F): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2E. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 64 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou a ložnice, kuchyňský kout, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. 2x týdně tematická večeře. Snacky a zmrzlina od 10.00 do 17.00 h.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, fitness (1 h za pobyt zdarma). Animační program.

Internet

WiFi ve veřejných prostorech zdarma, WiFi na pokojích za poplatek (cca 35 BGN/týden), internetový koutek za poplatek.

Wellness

za poplatek: masáže, kadeřník.

Děti

vestavěný dětský bazén s tobogánem, dětské miniskluzavky, dětské hřiště, dětský animační program (od 4 do 12 let), dětské židličky. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Info

místní kategorie: 4;
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

• 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2017, 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2017, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2017
• výhodné termíny 7=5/14=10 při odletech 28.5.-10.6.2017, 10.9.-24.9.2017, 7=6/14=12 při odletech 11.6.-21.6.2017
• Joker pokoje

Dětská sleva

A2A/A2D/A2E/A2F - 1.dítě (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě (do 12,99 let) 50% sleva na ubytování a stravu. A2C - 1 až 2 děti (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

6. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

18.9.2016 | Miluše v.
Datum pobytu: 1.9.2016
Do hotelu alba nás delegátka Lucinka přestěhovala z hotelu Chaika-kde byla plísen,smrad,jedním slovem hnus a to má chaika čtyři hvězdičky at se stidí!!!!!!!!!!!!!!!!!! V hotelu ALBA jsme byli moc spokojeni,moc příjemný personál,Čisté pokoje,chutné jídlo,čistý bazén,každý večer programy pro děti.Hotel je sice v centru ale moc se nán tam líbilo

Nejnovější recenze

5
18.9.2016 | Miluše v.
Datum pobytu 1.9.2016
5/5 - Úžasné
Do hotelu alba nás delegátka Lucinka přestěhovala z hotelu Chaika-kde byla plísen,smrad,jedním slovem hnus a to má chaika čtyři hvězdičky at se stidí!!!!!!!!!!!!!!!!!! V hotelu ALBA jsme byli moc spokojeni,moc příjemný personál,Čisté pokoje,chutné jídlo,čistý bazén,každý večer programy pro děti.Hotel je sice v centru ale moc se nán tam líbilo

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Slunečné pobřeží