150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Bajkal ***

Popis hotelu

Hotel v centru letoviska s živou atmosférou. Doporučujeme pro mladé lidí a páry.

Poloha

hotel leží v centru letoviska s živou atmosférou a řadou obchodů, barů a restaurací. Krásná dlouhá písečná pláž vzdálena cca 200 m.

Vybavení

komplex se skládá z více budov (4, 5 a 7 pater). 298 pokojů, 2 výtahy v hlavní budově. Přijímací hala, recepce s trezory k pronajmutí, internetový koutek (za poplatek), lobby bar, bufetová restaurace, minimarket. Venkovní bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje typu A1A/A2A: v hlavní budově, 27 m2, klimatizace, fén, telefon, chladnička, sat. TV, dlažba, sprcha, WC, balkon. A1A: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Junior suita (A2B): v hlavní budově, prostornější,cca 45 m2 , jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A): vedlejší budova. 17 m2, klimatizace, telefon, chladnička, sat. TV, sprcha, WC, balkon. B1A: dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou. Joker pokoje (B2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Suite (B2B): ve vedlejší budově, 1 ložnice a 1 obývací pokoj oddělený spojovacími dveřmi. Klimatizace, fén, telefon, chladnička, koberec, sat. TV, sprcha, WC, balkon. Dvoulůžkové pokoje (B2R):akční nabídka- výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive.

Sport a jiné aktivity

fitness. Za poplatek minigolf, stolní tenis a biliár. Různé vodní sporty na pláži (místní provozovatel).

Pro děti

dětské hřiště, zabudovaný dětský bazén. Dětská židlička a dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Další informace

parkování: parkoviště u hotelu za poplatek.
Domácí zvíře: ne.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Snídaně (7.30-10 h), obědy (12-14 h) a večeře (18-21 h). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11-23 h. Káva, čaj, zákusky a zmrzlina 10-18 h. Barbecue v restauraci á-la-carte 18-20 h. Povinnost nosit plastové náramky.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 20% sleva při rezervaci do 31.1., 10% sleva při rezervaci od 15.5.
Výhodný termín: 14=10/7=5 při příjezdu 24.5.-7.6., 12.9.-15.10. a 13.6.-20.6.
Jednolůžkový pokoj (A1A) za cenu dvoulůžkového (A2A) při příjezdu 24.5.-10.6. a 12.9.-15.10. a pobytu od 7 nocí
Joker pokoje

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko