Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Barcelo Capella Beach *****

Popis

Resort v nádherné tropické zahradě přímo u pláže Villas de Mar!

Poloha

Juan Dolio, Barcelo Capella Beach resort leží přímo na bílé písečné pláži Villas del Mar. Golfové hřiště se nachází ve vzdálenosti cca 15 minut, kasino cca 10 minut. Vzdálenost od letiště Santo Domingo cca 45 minut, od letiště Punta Cana cca 150 km.

Vybavení resotru

299 standardních pokojů a junior suite. 2 restaurace, 3 bary, noční klub, 2 bazény, dětský bazén, lázně, sauna, masáže, salón krásy, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, vodní pólo, tenis, volejbal, badminton, basketbal, fotbal, minigolf, stolní tenis, jízda na koni, hrací automaty, animační programy, taneční škola, boutique, kadeřník, dětský klub, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut, půjčovna kol.

Vybavení pokoje

standardní pokoj - klimatizace, minibar, lednice, varná konvice, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. Možnost ubytování až 4 osob (vč. dětí).

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře či ve suite.

Webový odkaz na hotel

http://www.barcelocapella.com

Dominikánská republika

Ostrovní stát v Karibském moři, který se z větší části rozkládá na východní straně ostrova Haiti a přilehlých ostrůvcích. Jsou zde dlouhé překrásné písčité pláže, nádherně průzračně čisté moře a všude přítomná bujná vegetace. Hotely jsou na vysoké úrovni s kvalitními službami a výbornou kuchyní. Pro svoji krásu, příznivou cenu a příjemné teplé klima je tato země přímo stvořená pro exotickou dovolenou po celý rok.