200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Beverly Park ***

Středisko

Blanes

Poloha

Moderní hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější části střediska a v blízkosti pláže a dlouhé pobřežní promenády. V okolí jsou obchůdky a restaurace, do centra města lze dojít procházkou po promenádě (přibližně 20 minut) nebo dojet městským autobusem.

Vybavení hotelu

Recepce, výtahy, bar, hotelová restaurace, WI-FI zdarma, miniclub, dětské hřiště. Velký bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén.

Pokoje

Menší moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, trezorem (za poplatek), lednicí zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení obědů.

Sport a zábava

Větší posilovna zdarma, kulečník za poplatek, v protější budově je k dispozici moderní SPA – vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, turecké lázně, masáže (vše za poplatek), animační programy.

Pláž

Dlouhá pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek). Podél pláže vede krásná dlouhá promenáda, která láká k denním i večerním procházkám.

Přehled

- umístění v blízkosti pláže a v klidnějším prostředí - klimatizace na pokoji - moderní SPA - vhodné pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.