200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Coop ***

V překrásném prostředí udržované zahrady se nachází hotel Koop. Komplex tvoří 4 křídla, které jsou obklopeny krásným zeleným parkem. Od pláže je vzdálen přibližně 200 m.

Vybavení:
vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar s WiFi, snack bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, bar u bazénu, dětské hřiště, konferenční místnost, fitness, masáže, jacuzzi, parní lázeň, parkoviště, trezor, směnárna.

Ubytování:
prostorné, klimatizované a moderně vybavené 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, TV, chladnička, koupelna (sprcha / WC), každý pokoj má vlastní balkon. Možnost objednání studia 2 + 2.

Stravování:
ALL INCLUSIVE
Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Během dne lehké občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Přesný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hotelu. Hotel organizuje jednou týdně kuchařskou show.

Oficiální kategorie:
**

Hodnocení CK:
***: oblíbený hotel se standardními službami vhodný pro mladé a středně náročné klienty, ale i pro rodiny s dětmi.

Kiten

Kiten je přímořské městečko, které se nachází 53 km jižně od města Burgas, v těsné blízkosti střediska Primorsko. Vyniká mimořádně zdravým klimatem a velmi zajímavou přírodou v okolí střediska. Kitenský záliv je považován za jedno z nejkrásnějších míst jižního černomoří. Kiten – to jsou dlouhé písečné pláže, které se střídají se skalnatými útesy. Městečko se nachází v podhůří lesnatého pohoří Strandža. Středisko je také známé svým přístavem, kde působí místní jacht klub.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko