200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Coop ***

Poloha hotelu:
hotel se nachází v překrásném prostředí na menším útesu, přibližně 200 m od písečné pláže, ke které se dostanete po schůdkách

Vybavení hotelu:

vstupní hala s recepcí, směnárna, zrekonstruovaná restaurace,

bar a bazén

Vybavení pokojů:

*** část:

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, lednička, TV, balkon

Vybavení apartmánů:

apartmány pro 3 - 4 osoby mají 2 místnosti, klimatizaci, ložnici s manželskou postelí, obývací místnost, s roztahovacím gaučem pro 2 osoby, lednička, sprcha, WC, TV, telefon, balkon. Apartmány jsou vybaveny novým nábytkem. Apartmány musí být obsazeny třemi platícími osobami.

Náš názor:

šestiposchoďový hotel - s dvouposchoďovým pavilonem je pro svou cenovou nenáročnost určen jak pro rodiny s dětmi a mladé, tak i pro středně náročné klienty všech věkových kategorií.

Kiten

Kiten je přímořské městečko, které se nachází 53 km jižně od města Burgas, v těsné blízkosti střediska Primorsko. Vyniká mimořádně zdravým klimatem a velmi zajímavou přírodou v okolí střediska. Kitenský záliv je považován za jedno z nejkrásnějších míst jižního černomoří. Kiten – to jsou dlouhé písečné pláže, které se střídají se skalnatými útesy. Městečko se nachází v podhůří lesnatého pohoří Strandža. Středisko je také známé svým přístavem, kde působí místní jacht klub.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko