Popis

Popis hotelu Hotel Fontána

Poloha

hotel je situován v nádherném prostředí Brněnské přehrady, která je nejenom v létě, ale i na podzim vyhledávanou rekreační oblastí. Na své si tu přijdou nejen milovníci vodních sportů nebo rybáři, ale i turisté a cyklisté, bruslaři, běžkaři. Oba břehy lemuje řada cest a stezek. Nabídku atraktivních cílů mnohonásobně rozšiřuje také pravidelná lodní doprava na trase Brno - Veverská Bítýška, která je v provozu každý rok do konce října. Jen kousek odtud leží například hrad Veveří, poutní místo U tří křížů či přírodní park Podkomorské lesy. Další zajímavostí Brněnské přehrady je nově zbudovaná lávka pro pěší a cyklisty pod hradem Veveří, která se nachází v místě ruin starého mostu, který byl zbořen za druhé světové války ustupující německou armádou. Z hotelu se nabízí krásný pohled na Brněnskou přehradu. Centrum Brna je vzdálené 15 km. Budova hotelu má dvě křídla, která jsou navzájem propojena krytým proskleným mostem.

Koupání

krytý hotelový bazén se slanou vodou. Brněnská přehrada - 300 m od hotelu (vstup do vody různý - tráva, písek, kameny, mola)

Vybavení

restaurace, bar, letní terasa, gril, zahrada, vinný sklípek, wellness centrum (bazén se slanou vodou, finská, parní a infrasauna, vířivka, relaxační masáže), fitness, dětské hřiště, půjčovna kol, WiFi internet, biliár, internetová kavárna, placené parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt:2x/3x/4x nebo 7x ubytování se snídaní, vstup do hotelového bazénu na 1 hodinu za pobyt zdarma. Balíček s polopenzí: 2x ubytování se snídaní, 2x odpolední káva nebo čaj a něco sladkého, 2x dvouchodová večeře, každý den po večeři reprodukovaná hudba k poslechu i tanci, denně vstup do hotelového bazénu v čase 7-10 hod, denně vstup do wellness pro 2 osoby v čase 18-22 hod (bazén, vířivka, sauny), parkování a WiFi internet.

Speciální nabídka

1 dítě do 5,99 let na pokoji ZDARMA WiFi internet ZDARMA

Doprava

vlastní

Poznámky

možnost dokoupení cestovního pojištění minimální délka pobytu 2 noci možný pobyt se psy

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

7. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

30.10.2016 | Terkík
Datum pobytu: 1.10.2016
Chtělo by to usměvavější personál, doplňování snídaní a popřípadě něco drobného k zakousnutí ke koupi na recepci.

Nejnovější recenze

3
23.7.2016 | Anni
Datum pobytu 1.7.2016
3/5 - Průměr
Vyměnit kuchaře
2
16.7.2016 | ZAKAZNIK
Datum pobytu 1.7.2016
2/5 - Horší
JSME RADI ZE JSME TAM NEBYLY S DETMI PROTOZE TY VECERE NEODPOVIDALY DETEM
4
30.9.2015 | David
Datum pobytu 1.9.2015
4/5 - Skvělé
Super!!