Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Grand Palladium Lucea Lady Hamilton *****

Popis hotelu

Přímo na hotelové pláži. 7 a-la-carte restaurací. WiFi v celém hotelu zdarma.

Poloha

klidná, v malém zálivu, s překrásným výhledem na karibské moře. Centrum Lucea cca 5 km. Transfer z letiště cca 40 min.

Pláž

přímo na hotelové pláži Tom Pipers Bay s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Plážový bar. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavení

prvotřídní hotel disponuje 540 ubytovacími jednotkami v třech 15-ti patrových budovách s výtahy. Hosté mohou využívat 2 lobby, 3 bufetové restaurace, 7 a-la-carte restaurací (italská, indická, řecká, mexická, asijská, rybí a steak house), sportovní bar a 14 barů. Ve venkovním areálů naleznete 5 sladkovodních bazénů s velkou opalovací terasou. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma.

Místní kategorie hotelu

5.

Ubytování

junior suite (A1A/A2A/A3A/A4A): cca 52 m2, set pro přípravu kávy a čaje, minibar, žehlící set, individuální klimatizace, stropní ventilátor, trezor, satelitní TV, telefon, koupelna s vanou a sprchou, fénem, WC, balkon nebo terasa. Joker suite (A2S/A3S/A4S): disponují stejným vybavením jako suite A1A/A2A/A3A/A4A. Junior suite (A2C/A3C/A4C): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako suite A1A/A2A/A3A/A4A. Suite (A2B/A3B): cca 69 m2, 2 místnosti, jinak disponují stejným vybavením jako suite A1A/A2A/A3A/A4A. Junior suite (A1E/A2E/A3E/A4E): koupelna s vanou nebo sprchou, jinak disponují stejným vybavením jako suite A1A/A2A/A3A/A4A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře jsou také možné v a-la-carte restauracích. Snacky, místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den.

Sport a jiné aktivity

aerobic, basketbal, plážový volejbal, fitness, fotbal, nemotorizované vodní sporty, šnorchlování, tenis, vodní pólo, aqua aerobic. Denní animační program, večerní zábava s show, příležitostně divadelní představení a diskotéka. Za poplatek: rybolov, motorizované vodní sporty, kurzy potápění a plachtění.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

za poplatek: Spa centrum (vstup od 18 let): zkrášlovací procedury, wellness procedury, parní lázeň, sauna a vířivka.

Pro děti

babyklub (pro děti od narození do 3 let), miniklub (pro děti od 4 do 12 let), teen black & white klub (pro děti od 13 do 18 let), minidiskotéka, dětský bazén (pro děti od 13 do 18 let), dětský bazén s vodními Splash atrakcemi. Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí.

Upozornění

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Tyto části hotelu jsou nekuřácké: pokoje, restaurace, bary, Spa, herna, divadlo a diskotéka. Platba kartou: VISA, MasterCard.

Jamajka

Kryštof Kolumbus objevil Jamajku během své druhé objevné plavby do Ameriky v roce 1494. Uviděl vysoké hory a množství řek, a proto pojmenoval tento ostrov Hayamaca, kraj lesů a vod. Jamajka má bohatou historii protkanou životem a památkami několika kultur. Od roku 1655 byla pod nadvládou Angličanů po celých 300 let. Nádhera jamajské přírody umocněná exotickým prostředím karibské oblasti přitahuje návštěvníky z celého světa už desítky let. Hory, vodopády, zelené louky a lesy neopakovatelné krásy, pláže zlatavé barvy, nádherný bílý písek, křišťálová voda, nezapomenutelné západy slunce, to vše je Jamajka. Vítr ze severovýchodu a podvečerní vánky udržují stále příjemnou teplotu na pobřeží. Jamajka nabízí kromě odpočinku na bílých plážích také toulky po plantážích, rybaření a plachtění, golf, potápění, rafting a koupání v minerálních pramenech. Život na Jamajce se nese v rytmu reggae, které proslavil Bob Marley.