350 m od pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Kalina Garden ****

Doporučení

Svým klientům nabízí příjemnou atmosféru, komfortní ubytování a služby na velmi dobré úrovni. K atraktivitě hotelu přispívá bezesporu i jeho poloha nedaleko pláže v letovisku plném zábavy a atrakcí.

GPS souřadnice

42.693177,27.709976

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 200 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.) na pláži za poplatek. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. Vše za poplatek.

Poloha

Zrekonstruovaný hotel se nachází v centrální části
letoviska a je vzdálen cca 200 m od pláže.

Stravování

Služby all inclusive premium zahrnují plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně od 07:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (pizza, sendviče, hranolky, zmrzlina) ve snack baru v době od 10:00 do 18:00 h, noční občerstvení (sendviče, zákusky, ovoce, zmrzlina) v době od 22:00 do 23:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru v době od 10:00 do 24:00 h a ve snack baru v době od 10:00 do 18:00 h a od 20:30 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). Maximální obsazenost tři dospělí, dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, snack bar, venkovní bazén s dětskou částí a skluzavkou pro děti, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, mezinárodní animační programy pro děti i dospělé.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, sportovní vyžití zdarma - stolní tenis, vodní gymnastika, šipky, fitness, minigolf.
Za poplatek: trezor v recepci, masáže, parkoviště.

Celkové hodnocení hotelu

4/5 - Skvělé

Hodnotilo

100 uživatelů

Pořadí

22. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

2.5.2016 | Iva
Datum pobytu: 1.8.2015
Krásná dovolená plná zážitků.

Nejnovější recenze

2
9.8.2015 | Lenka
Datum pobytu 1.7.2015
2/5 - Horší
Celkový dojem nic moc a to hlavně za to jídlo a bazén u kterého jsme celou dovolenou neměli volné lehátko :-( Do tohoto hotelu bych už nikdy nejela.
4
30.7.2015 | Andrea
Datum pobytu 1.7.2015
4/5 - Skvělé
Až na ten hotel byla dovolená super, ale opravdu když hned po ránu vidíte naštvaný personál který vás ani nepozdraví tak vám to kazí celý den.
5
29.7.2015 | Bobi
Datum pobytu 1.7.2015
5/5 - Úžasné
Pěkná, bezproblémová dovolená.

Slunečné pobřeží

Slunečné Pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů. Středisko leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písečná pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava. Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti, ale současně si přijdou na své i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří. V roce 2005, v areálu hotelu Chrisantema (v centrální části letoviska), jsme otevřeli „České informační centrum“ (dále jen ČIC). Najdete zde českou knihovnu, můžete si objednat výlet či zakoupit české noviny a časopisy. Služby ČIC využívají i turisté z jiných českých a slovenských cestovních kanceláří. Za zmínku určitě stojí i místní aquapark, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, jacuzzi, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko