1000 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Kaptan ****

Popis hotelu

Ideální pro klienty, kteří chtějí trávit dovolenou v centru letoviska.

Poloha

v centru letoviska Alanya s bohatými možnostmi pro nakupování a zábavu. Nádherný výhled na přístav a celý zátoku Alanye. Letiště Antalya cca 130 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 1 km. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

56 pokojů na 5 podlažích, lobby s recepcí, výtah, hlavní restaurace v horním patře s panoramatickým výhledem, bar, kavárna a konferenční místnost. WiFi v lobby zdarma. Ve venkovním areálu se nachází bazén a bar u bazénu. K hotelu patří a-la-carte restaurace s rybími a středomořskými specialitami (za poplatek, nutná předchozí rezervace) na přístavní promenádě pod hotelem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Místní kategorie hotelu

4.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje A1A/A2A: vana, WC, fén, telefon, satelitní TV s hudebním kanálem, radio, minibar (za poplatek), varná konvice se setem pro přípravu kávy a čaje, trezor k pronajmutí, individuální klimatizace, balkon. Joker pokoje A1S/A2S: stejné vybavením jako A1A/A2A, avšak bez balkonu, bez určení výhledu.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport a jiné aktivity

za poplatek: vodní sporty na pláži.

Upozornění

Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.