40 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel L´ancora ****

Poloha

Hotel se nachází v centru města Kemer. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, bar v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky zdarma, zahradu, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, prádelnu (za poplatek), možnost nákupu v hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (2x týdně doplňován nealko nápoji zdarma), trezorem (za poplatek) a balkonem. Možnost WIFI připojení zdarma.

Pláž a plážový servis

Oblázková pláž u hotelu, oddělena pouze pěší promenádou. Slunečníky a lehátka zdarma. Bar na pláži za poplatek. Plážové osušky zdarma.

Sport a Fitness

Fitness, stolní tenis, turecké lázně, sauna, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek - biliár, masáže, peeling, vodní sporty na pláži.

Stravování

All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, malé občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.Snídaně: 07:30 – 09:30Pozdní snídaně: 09:30 – 10:15Oběd: 12:30 – 14:00Káva / zákusky: 16:45 – 17:30Večeře: 19:00 – 21:00Sailors Bar: 10:00 – 23:00 (od 23:00 za poplatek)Bar na pláži: 08:00 – 18:00 (za poplatek)Baru u bazénu: otevřen v době jídelZa poplatek: importované a lahvové nápoje, fresh juice, zmrzlina, turecká káva.

Pro děti

Dětská část bazénu.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 6,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1.Rodinný pokoj není k dispozici. Maximální obsazenost SNGL 1+1 s dítětem do 6,99 let.

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.