200 m od pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Longoza **

Středisko

Slunečné pobřeží

Poloha

Hotel leží v jižní části střediska v blízkosti písečných dun a obchodního centra.

Vybavení hotelu

Komplex 6 budov, dětský bazén a hřiště, venkovní a vnitřní bazén, bar u bazénu, restaurace, velká hala s recepcí, trezor za úhradu, směnárna, lobby bar, internetový kout, kadeřník.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, lednice, TV, telefon, klimatizace, balkon s výhledem do okolí a atria, vlastní příslušenství a vysoušeč vlasů.

Stravování

All-inclusive formou bufetové plné penze, odpoledního občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů.

Sport a zábava

Posilovna, masáže, vnitřní bazén, stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště a dětská animace, kulečník, vodní sporty na pláži a řada dalších sportovních aktivit ve středisku a blízkém Nesebaru.

Pláž

Cca 200 m od hotelu, písčitá s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Přehled

- venkovní i krytý bazén - rodinná dovolená - All-inclusive pro dítě ZDARMA!

Celkové hodnocení hotelu

3/5 - Průměr

Hodnotilo

16 uživatelů

Pořadí

47. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

24.8.2016 | Žaneta
Datum pobytu: 1.8.2016
Celkový dojem byl dobrý. Některé již uvedené skutečnosti náš dojem trochu pokazily.

Nejnovější recenze

3
26.8.2013 | J.K
Datum pobytu 1.8.2013
3/5 - Průměr
Celkem slušný standard
2
19.8.2013 | petr
Datum pobytu 1.8.2013
2/5 - Horší
Velmi se divím,že tento hotel nabízí i CK s dlouholetou tradicí jako je ČEDOK a jiné renomované CK.
4
7.10.2012 | Lukáš Zientek
Datum pobytu 1.7.2012
4/5 - Skvělé
Hotel ok.

Slunečné pobřeží

Slunečné Pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů. Středisko leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písečná pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava. Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti, ale současně si přijdou na své i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří. V roce 2005, v areálu hotelu Chrisantema (v centrální části letoviska), jsme otevřeli „České informační centrum“ (dále jen ČIC). Najdete zde českou knihovnu, můžete si objednat výlet či zakoupit české noviny a časopisy. Služby ČIC využívají i turisté z jiných českých a slovenských cestovních kanceláří. Za zmínku určitě stojí i místní aquapark, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, jacuzzi, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko