Popis

Popis hotelu Hotel Ludwigshof ***

Českými lyžaři bezkonkurenčně nejnavštěvovanější lyžařské středisko v Itálii
Lyžařské terény všech náročností v tom nesprávnějším poměru pro každého
Dokonalá upravenost sjezdovek, aneb každý den ráno vše ''vyrolbováno''.
Široké sjezdovky - bezpečí pro Vás a Vaše děti.

Vybavení hotelu

HOTEL LUDWIGSHOF ***
Truden u Cavalese - 20 minut jízdy na sjezdovky BUSEM, který je stále k dispozici.
Pěkný alpský, stylový rodinný hotel. Dvoulůžkové pokoje je možné rozšířit až o dvě přistýlky. Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, TV. K dispozici je sauna a výřivka, ve vedlejším hotelu stejného majitele.

Stravování

Bohatá snídaně formou švédského stolu, kvalitní a chutná večeře servírovaná o třech chodech.

Popis programu

1.DEN: Odjezd od CK v 7 hodin, z JIhlavy od Billy v 7.45 hodin. Z Prahy z autobusové nádraží Zličín (dostupnost metra) v 10 hod. Jízda Německem a Rakouskem do Itálie. Příjezd do hotelu večer. Ubytování.
2.DEN: Snídaně. Přeprava Vomabusem přes Predazzo do střediska Ski Area Alpe Lusia. Krásné lyžování, kterým se dostanete až do Moeny a zpět. Výhledy na Marmoladu. Velice oblíbené středisko. Večeře a nocleh.
3.DEN: Snídaně. Odpočatí se Vomabusem přepravíme do moderního špičkově vybaveného střediska pro všechny výkonností kategorie PampeagoObereggen. Můžete prolyžovat celou oblast SkiCenter Latemar. Večeře, nocleh.
4.DEN: Snídaně. Přeprava Vomabusem do Cavalese. Celodenní lyžování na technicky zajímavých a dlouhých sjezdovkách Alpe Cermis, kde budete i poslední den. Večeře a nocleh.
5.DEN: Snídaně. Opakujeme program 3.dne - Alpe Lusia. Také vyhovíme zájemcům vrátit se na Pampeago. Večeře a nocleh.
6.DEN: Snídaně. Ukončení pobytu v hotelu. Přeprava do střediska Alpe Cermis - Cavalese - celodenní lyžování. Asi v 17 nakladka lyží a návrat do ČR stejnou trasou.
7.DEN: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.