Popis

Popis hotelu Hotel Ludwigshof ***

PROGRAM ZÁJEZDU:
1.DEN:

Odjezd od CK VOMA v 7,00 hodin, z Jihlavy od Billy v 7,45 hodin. Z Prahy od Kongresového centra v 10,00 hod. Jízda Německem a Rakouskem do Itálie. Příjezd do hotelu večer. Ubytování.

2.DEN:

Snídaně. Odpočatí se Vomabusem přepravíme do moderního špičkově vybaveného střediska pro všechny výkonností kategorie Pampeago/Obereggen. Můžete prolyžovat celou oblast SkiCenter Latemar. Večeře a nocleh.

3.DEN:

Snídaně. Přeprava Vomabusem přes Predazzo do střediska Ski Area Alpe Lusia. Krásné lyžování, kterým se dostanete až do Moeny a zpět. Výhledy na Marmoládu. Velice oblíbené středisko. Večeře a nocleh.

4.DEN:

Snídaně. Přeprava Vomabusem do Cavalese. Celodenní lyžování na technicky zajímavých a dlouhých sjezdovkách Alpe Cermis, kde budete i poslední den.

5.DEN:

Snídaně. Opakujeme program třetího dne - Alpe Lusia. Večeře a nocleh.

6.DEN:

Snídaně. Ukončení pobytu v hotelu. Přeprava do střediska Alpe Cermis - Cavalese - celodenní lyžování. Asi v 17 hodin nakládka lyží a návrat do ČR stejnou trasou.

7.DEN:

Příjezd do ČR v ranních hodinách.

HOTEL LUDWIGSHOF ***
UBYTOVÁNÍ:

Je zabezpečeno ve velice pěkném, alpském, stylovém rodinném hotelu. Dvoulůžkové pokoje je možné rozšířit až o dvě přistýlky. Každý pokoj má vlastí sprchu, WC, TV. K dispozici sauna a výřivka ve vedlejším hotelu stejného majitele.

STRAVOVÁNÍ:

Bohatá snídaně formou švédského stolu, kvalitní a chutná večeře servírovaná o třech chodech.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

32. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

25.3.2013 | hanny
Datum pobytu: 1.2.2013
až na pro nás nevyhovující dopravu (odjezd místo z Prahy z ČB) spokojeni

Nejnovější recenze

4
25.3.2013 | hanny
Datum pobytu 1.2.2013
4/5 - Skvělé
až na pro nás nevyhovující dopravu (odjezd místo z Prahy z ČB) spokojeni
5
25.3.2013 | Naďa Prokůpková
Datum pobytu 1.2.2013
5/5 - Úžasné
Doporučuji !

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.