200 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Marianna ***

Pláž

cca 200 m od písčito-oblázkové pláže

Poloha

Hotel Marianna se nachází v letovisku Hersonissos, jen cca 200 m od jeho samotného centra, které je známé svým bohatým nočním životem a celodenní zábavou, s mnoha bary, resturacemi, obchody a tavernami.Hotel se nachází cca 200 m od pláže. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 25 km.

Vybavení

K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, trezory a TV koutem, Internet, venkovní bazén s terasou pro slunění s lehátky a slunečníky, restaurace, bar. Vodní sporty na pláži.

Ubytování

Všech 50 hotelových pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením s WC, klimatizací, mini lednicí, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek

Vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezory, Internet.

Stravování

Snídaně: bufetová snídaně

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

33 uživatelů

Pořadí

102. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

11.9.2017 | Martina
Datum pobytu: 1.9.2017
Super dovolená

Nejnovější recenze

4
19.7.2016 | Jané & Tondolidis
Datum pobytu 1.7.2016
4/5 - Skvělé
Až na ty snídaně, ze kterých jsme si ke konci dělali již legraci (ranní boj o vejce) to šlo. Hlavně byl klídek, víno, uozo. Hluk z ulice jsme ani nevnímali díky hučící klimatizaci. Jak překročíte za hranici turistických oblastí, tak žádná sláva i ty slavné olivové háje slouží jak vrakoviště, skládka atd.
5
16.6.2016 | Radka
Datum pobytu 1.6.2016
5/5 - Úžasné
Pro mě to byla krásná dovolená, jsem turistka a přišla jsem si na své......nesedím jen na hotelu a neležím jen na pláži, ráda poznávám, chodím na procházky po okolí a kochám se, byla jsem v Agios Nikolaos a Spinalonga......opravdu krásné okolí a moře!!!
3
7.9.2015 | kučka
Datum pobytu 1.8.2015
3/5 - Průměr
Protože jsme staří, tak kvůli plážím a moři bych nejela. Děti však byly nadšené. Prý nejkrásnější moře.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Hotely Kréta