30 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Monart City ****

Poloha

Hotel leží 1,5 km od centra letoviska Alanya. V blízkosti hotelu jsou obchody a restaurace.

Vybavení

Oblíbený hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace á la carte, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, kavárna, obchody, konferenční sál, WiFi připojení v lobby zdarma.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, fén, TV se satelitním příjmem, sejf (zdarma), minibar, telefon, balkón. Ve standardních pokojích je možnost jedné přistýlky. Za příplatek rodinné pokoje umístěné v depandaci hotelu.

Pláž

Písečno-oblázková pláž je od hotelu oddělena místní komunikací. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Dva venkovní bazény, skluzavka, sauna, masáže, fitness centrum, billiard, šipky, stolní tenis, animační programy, plážový volejbal, vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive 24 hodin denně, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-09:30 - 10:30 pozdní snídaně-12:00 - 18:00 odpolední snack-22:00 - 06:00 noční snack-11:00 - 22:00 káva, čaj, zákusky v cukrárně-1x za pobyt večeře v restauraci á la carte (po předchozí rezervaci)-24 h denně nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby ve vybraných restauracích a barech dle jejich otevírací doby-1x denně doplněný minibar na pokoji nealkoholickými nápoji

Děti

Bazén, hřiště.

Poznámka

Do Turecka lze cestovat pouze s pasem platným ještě minimálně 150 dnů po návratu. Každé dítě musí mít vlastní cestovní pas.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.