Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Özlem Garden ***

Poloha

Hotel se nachází 1 km od centra antického města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

Vybavení Hotelu

Klubový hotel nabízí klientům 24h recepci, hlavní restauraci s venkovním posezením, venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, prádelnu (za poplatek), internetovou kavárnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost pronájmu automobilu. Trezor k dispozici na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, klimatizací, satelitní TV, minibarem (za poplatek) a balkonem či terasou. Ubytování v bungalovech.

Pláž a plážový servis

Užší písčitá pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Sport a Fitness

Stolní tenis. Za poplatek – turecké lázně, masáže, vodní sporty na pláži.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Pro děti

Dětský bazén.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 11,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1.Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

15 uživatelů

Pořadí

75. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

17.8.2015 | Mgr.Ilona Bussová
Datum pobytu: 1.8.2015
I když se jedná pouze o menší hotel s ubytováním v chatkách (pokojích) je zde prožitá dovolená opravdovým odpočinkem. Delegátkou nám byla slečna Petra, kterou jsme viděly jen při prvním transferu a druhý den ráno. Byla velmi ochotná a fungovala na SMS nebo zavolání.Což jsme ovšem nezkoušely. Na letiště se s námi již rozloučit nepřišla, asi věděla, že jsme šikovné a, že odbavení a vše zvládneme sami. Jediné co mi kazilo celkový dojem , že náš zájezd od CK se vlastně proměnil v 6 denní. V pátek jsme na hotel dorazily v 19h a následující pátek jsme odjížděly od hotelu v 5.50h ráno.

Nejnovější recenze

2
21.7.2015 | František Štěpánek
Datum pobytu 1.6.2015
2/5 - Horší
musíme konstatovat, že celkový dojem byl spíše negativní a vracet se tam nebudeme
5
22.6.2015 | Vlastina
Datum pobytu 1.6.2015
5/5 - Úžasné
klid,pohodová dovolená,klientelu tvoří převážně starší německé páry,pár Čechů a Slováků
5
2.2.2015 | Světluška
Datum pobytu 1.9.2014
5/5 - Úžasné
I když se jedná pouze o menší hotel s ubytováním v chatkách je zde prožitá dovolená opravdovým odpočinkem. Delegátem nám byl pan David, který svými znalostmi o Turecku je velice dobrý. Rovněž jeho optimismus a snaha vyhovět rekreantům je výborný.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.