150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Playa Mar **+

Popis:

MALLORCA Největší z Baleárských ostrovů a celkově největší ostrov Španělska leží v západní části Středozemního moře cca 200 km od Barcelony. V minulosti byl ostrov dobýván Římany a Maury, jejichž působení zde dokazuje mnoho památek a právěkartograficky zruční Římané dali ostrovu jeho jméno Mallorca - Ta největší. Největším a zároveň hlavním městem je Palma de Mallorca, které dominuje katedrála La Seu (katedrála světla) ze 16. století. Ostrov nabízí spoustu zeleně, centrální pohoříTramuntana nabízí kromě vyhlídek do krajiny ideální podmínky pro horolezce. Je také vyhledávaným cílem cyklistů a vyznavačů vodních sportů. Na ostrově je mnoho přímořských letovisek s úžasnou atmosférou i řada krásných pláží a míst ke koupání v čistémmodravém moři. Zdejší gastronomie a pohostinnost je proslulá. Na Mallorce je řada hotelových zařízení různých kategorií, není třeba mít obavy ani z hotelů s méně hvězdičkami, i ty jsou zde kvalitní, nabízejí dobré služby i stravování. TIPY NA VÝLETY: Deia - městečko oblíbené umělci se strmými uličkami klášter Valldemosa - místo, kde poslední léta svého života strávil F. Chopin se spisovatelkou G. Sandovou Soller - letovisko v údolí, kam můžete dojet "Orient Expressem" Fornalutx - vesnička, kde se budete cítit jako ve skanzenu Formentor - nejsevernější skalnatý cíp ostrova s majákem s krásným výhledem Alcudia - město obklopené římskými hradbami. PRONÁJEM KOLA ČI AUTA: Ve všech letoviscích na Mallorce najdete na každém kroku půjčovnu kol, koloběžek či skútrů. Cyklistika je na ostrově velice populární, během posledních let zde byla vybudována hustá síť cyklostezek a není tajemstvím, že naMallorcu jezdí trénovat i špičkoví sportovci. V půjčovnách najdete kola od standardních "holandských" typů přes horská až po špičkové silniční modely, cena půjčení se zde pohybuje již od 4 EUR/den. Nebojte se proto půjčit si kolo, odpadne Vám starost sparkováním a uvidíte spoustu míst, kam se s autem nedostanete. Půjčení automobilu je zde velice jednoduché, buď si můžete pronájem zaplatit předem již v CK, nebo na místě v řadě autopůjčoven přímo na letišti, cena automobilu základní třídy začíná již na460 Kč/den. Jen pozor na volbu letoviska pobytu, ne všude je jednoduché parkování. S´ILLOT Klidné menší letovisko na východním pobřeží ostrova je přímo propojeno s větším a živějším městečkem Sa Coma na severu a na jihu s dalším půvabným střediskem Cala Morlanda. Jsou tu široké světlé písčité pláže i menší plážičky zastíněnéborovicemi, bary, restaurace, kavárny, obchody, ale i tichá místa k procházkám. Vhodné místo pro dovolenou jak pro starší klientelu, tak pro rodiny s dětmi. Podél pláže vede cyklostezka až do vedlejšího letoviska. HOTEL PLAYA MAR ** Apartmánový komplex tvoří dvě budovy 150 m od písčité pláže. Centrum komplexu tvoří dva bazény do tvaru trojlístku s několika slunečními terasami. Komplex je vhodný pro skupiny např. se cvičením, skupiny přátel či dětskékolektivy.

Vybavení:

Recepce s WiFi (za poplatek), bazény s dětským brouzdalištěm a lehátky, bazénový snack bar, centrální restaurace, nově otevřený vnitřní bazén s mini-wellnes centrem a terasa s kinem.

Ubytování:

Klimatizovaná apartmá (2+2, 3+1) s kuchyňským koutem, vlastním příslušenstvím a terasou. Oddělená ložnice se dvěma lůžky, pohovka v obytné kuchyni.

Stravování:

Vlastní. Za příplatek možnost polopenze 500 Kč/os./den nebo all-inclusive 820 Kč/os./den. Dítě 2-13 let sleva 50%, od 26.09. sleva 100% se 2 plně plat. osobami.

Doprava:

Letecky. Zpáteční letenka: od 7.590Kč/osoba, děti do 2 let 1.390 Kč (vč. tax a transferů). Přímý let Praha - Palma trvá cca 2,5 hodiny, létá se v období od 01.03. do 25.10., 2-6 x týdně Sleva při koupi do 29.02. - 200 Kč. Na objednané letenky senevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky a případný palivový příplatek. Palivový příplatek může býtdoúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 190 Kč/os. (částka se odvíjí od ceny letenky).

Slevy:

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15% do 30.04.2016.

Celkové hodnocení hotelu

4/5 - Skvělé

Hodnotilo

18 uživatelů

Pořadí

46. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

23.8.2016 | Ilca
Datum pobytu: 1.8.2016
Když nebudu myslet na ubytování, tak bych se na toto místo ráda vrátila.

Nejnovější recenze

4
28.12.2015 | Dawid
Datum pobytu 1.9.2015
4/5 - Skvělé
Celkově pěkná dovolená,ale ani cena by nás už nenalákala zpět. Moře krásné,ale jídlo slabota. Máme hodně rádi mořské plody a ty se v hotelu moc nedělají. Nejlepším přátelům bych tento hotel asi nedoporučil. Nebo si vzít polopenzi a na paellu a chobotničky chodit do restaurací kterých je tam dost. Na druhou stranu pokud nekdo není náročný na jídlo, tak to může být dobrá volba. K pláži je kousek a moře bylo blankytně čisté. Počasí v září už může být nevyzpytatelné. Pozor na to :-)
3
15.7.2015 | PETRA
Datum pobytu 1.7.2015
3/5 - Průměr
MIMO KLIMATIZACE,DELEGÁTKY A UKONČENÍ STRAVY VE 12HODIN VŠE V POŘÁDKU.
4
18.1.2015 | Dag
Datum pobytu 1.7.2014
4/5 - Skvělé
Se zájezdem jsme byli spokojeni, počasí jsme měli pěkné. Přijeli jsme kvůli moři a okolí. Dopuručuji si udělat okružní výlet ostrovem, stojí to za to.

Mallorca

Přírodní krása, příznivé podnebí i kulturní bohatství jsou neodmyslitelně spjaty s největším z Baleárských ostrovů, s Mallorcou. Mallorca je dovolenkový ráj pod sluncem, které zde svítí více než 300 dní v roce a po velkou část této doby je moře teplé a přívětivé, vane čistý vlahý vzduch. Mallorca jsou majestátní hory zvedající se přímo od mořského břehu po celé délce severozápadního pobřeží, svěže zelené lesy borovic, stejně jako úrodné roviny se sady mandloní, olivovníků a fíkovníků.

Kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících písčitých pláží posázených palmovými háji či strmých pobřežních úseků spadajících z úžasných výšek nabízí pobřeží Mallorky i nespočetné množství menších zátok sousedících jedna s druhou, oddělených skalisky nebo kamenitými ostrovy vybíhajícími do moře. Neboť moře Mallorky je průzračné, skaliska a útesy, se v něm odrážejí romanticky malebné a v samém nitru zátok se nacházejí malé písčité pláže, které splní i ty nejnáročnější představy a sny všech milovníků opalování a koupání.

Informace

časový posun: 0 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština, mluví se tu ale i tzv. „mallorqui“

doba letu: cca 2 hod. 20 min.

Rozmanitá nabídka letovisek: jih ostrova doporučujeme především vyznavačům aktivní dovolené v rušném letovisku, východ ostrova uspokojí rodiny s dětmi, ale i mladší klienty. Na severu můžete strávit dovolenou na krásných plážích a ve velmi kvalitních hotelech.

Mallorca je také ostrov stvořený k zábavě, sportu i k poznávání. K zábavě dospělých i dětí zvou vodní parky, delfinárium a další centra, zájemci o noční život si zajisté vyberou z pestré nabídky diskoték, zábavních a nočních podniků či klubů. Milovníci sportu mají možnost využít rozsáhlé nabídky vodních sportů, cyklistiky – silniční i horské, tenisu, golfu – 13 golfových hřišť, nebo i jízdy na koni. Existuje mnoho možností, jak tento překrásný ostrov poznat, ať individuálně na kole nebo autem, či prostřednictvím organizovaných fakultativních výletů, ostrov však v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

Z místní kuchyně doporučujeme – gazpacho – studená polévka z rajčat, paprik, česneku, okurek a cibule. Teplá polévka sopas mallorquinas – silný a hustý vývar s masem, zelenina, bílý chléb. Tumbet – zeleninový guláš z lilků, rajčat, cibule, brambor. Najdete zde obrovský výběr mořských plodů a ryb, upravovaných především na grilu. Jako všude ve Španělsku i zde je všudypřítomný olivový olej, olivy, jamon serrano (sušená šunka), chorizo (klobása). Ochutnejte i mallorské víno.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Firotour.

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Hotel Playa Mar **+

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 18:05
Ne 4.9 – Čt 8.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
5 dní
polopenze
13 051 Kč
Letecky
Praha 18:05
Ne 4.9 – Čt 8.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
5 dní
all inclusive
14 535 Kč
Letecky
Praha 18:05
Ne 4.9 – Čt 15.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
12 dní
polopenze
17 902 Kč
SLM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 18:05
Ne 4.9 – Čt 15.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
12 dní
all inclusive
21 981 Kč
SLM | Po slevě 10%
Letecky
Praha 18:05
Ne 4.9 – Ne 18.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
15 dní
polopenze
19 981 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Praha 18:05
Ne 4.9 – Ne 18.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
15 dní
all inclusive
25 173 Kč
SLM | Po slevě 11%
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Ne 11.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
4 dny
polopenze
12 358 Kč
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Ne 11.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
4 dny
all inclusive
13 471 Kč
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Čt 15.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
8 dní
polopenze
15 130 Kč
LM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Čt 15.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
8 dní
all inclusive
17 726 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Ne 18.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
11 dní
polopenze
17 209 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Ne 18.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
11 dní
all inclusive
20 917 Kč
LM | Po slevě 10%
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Čt 22.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
15 dní
polopenze
19 442 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha 18:05
Čt 8.9 – Čt 22.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
15 dní
all inclusive
24 345 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Čt 15.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
5 dní
polopenze
13 051 Kč
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Čt 15.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
5 dní
all inclusive
14 535 Kč
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Ne 18.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
8 dní
polopenze
15 130 Kč
LM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Ne 18.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
8 dní
all inclusive
17 726 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Čt 22.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
12 dní
polopenze
17 479 Kč
LM | Po slevě 11%
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Čt 22.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
12 dní
all inclusive
21 331 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Ne 25.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
15 dní
polopenze
19 442 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha 18:05
Ne 11.9 – Ne 25.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
15 dní
all inclusive
24 345 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha 4:45
Čt 15.9 – Čt 22.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
8 dní
polopenze
14 437 Kč
Letecky
Praha 4:45
Čt 15.9 – Čt 22.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
8 dní
all inclusive
16 662 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 4:45
Čt 15.9 – Ne 25.9.2016
jednolůžkový pokoj (A1A)
11 dní
polopenze
16 516 Kč
LM | Po slevě 8%