50 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Saritas ***

Poloha

Cca 4 km od centra města Alanya (pravidelné spojení veřejnou dopravou), cca 125 km od letiště. Nákupní zóna OBA cca 1,5 km.

Vybavení

3 budovy, vstupní hala s recepcí, výtah, hlavní restaurace, bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví, konferenční místnost. V zahradě bazén, menší bazén se skluzavkou, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

DRSS/DRP: sprcha/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, TV/sat., trezor (za poplatek), minibar (za poplatek) a balkon.

FR: viz DRSS, prostornější.

Zábava

Animační programy v hotelu.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečno-oblázková pláž oddělena pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži za poplatek.

Program all inclusive

  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • Lehký snack během dne
  • Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby zdarma (10.00–23.00 hod.)

Sportovní nabídka

  • Zdarma: stolní tenis, plážový volejbal.
  • Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Wellnes

  • Za poplatek: turecké lázně, sauna

Internet

  • Zdarma: WiFi v lobby.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Webové stránky

http://www.saritasotel.com

Doba transferu

150 min

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.