| Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Silver ***

Popis hotelu

Příjemná atmosféra k relaxaci a odpočinku. V klidné oblasti. Kyvadlová doprava na pláž.

Program

Příjemná atmosféra k relaxaci a odpočinku. Kyvadlová doprava na pláž.

Poloha

v klidné oblasti letoviska Zlaté Písky. Obchody a restaurace cca 200 m od hotelu.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena cca 800 m. 2x denně jezdí od hotelu kyvadlová doprava na pláž. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel nabízí ubytování ve 101 pokojích na 5 podlažích s výtahy. Možnost využít recepci s trezory k pronajmutí, hlavní restauraci s terasou. Venkovní bazén s opalovací terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

pokoje (A2A/A3A): dvoulůžkové pokoje až pro 3 osoby, cca 22 m2, minibar, kabelová TV, telefon, sprcha,WC a balkon na stranu do krajiny. Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje, stejné vybavení jako A2A. Pokoje (A2B/A3B): cca 25 m2, dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Pokoje (A1B): jednolůžkové pokoje, stejné vybavení jako A2B. Joker pokoje (A2S/A3S): bez klimatizace,výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. v baru u bazénu. Od 15.00 do 17.00 h. čaj, káva, zmrzlina, zákusky a sendviče.

Internet

WiFi na recepci zdarma.

Sport a jiné aktivity

fitness, stolní tenis.

Pro děti

dětský koutek, samostatný dětský bazén. Dětské postýlky na vyžádání a za poplatek.

Další informace

parkování: dle dostupnosti zdarma,
domácí zvíře: ne,
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc,
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci: 25% při rezervaci do 31. 1. 20% při rezervaci do 29. 2. 15% při rezervaci do 30. 4.Výhodný termín: 21=14, 14=10, 7=5 při příjezdu 20. 5.–20. 6., 5. 9.–10. 10. Jednolůžkový pokoj za cenu dvoulůžkového pokoje při příjezdu 20. 5.–10. 7., 22. 8.–10. 10. a pobytu od 7 nocí. Joker pokoje

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko