200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Tintyava ***

Poloha:

pěkný hotel střední kategorie se nachází přímo v centru oblíbeného letoviska Zlaté Písky. Zábava, nákupy, posezení v barech, restauracích, vše

v bezprostřední blízkosti.

Vybavení hotelu:

vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén - lehátka a slunečníky zdarma, obchod se suvenýry, směnárna, trezor, billiard, stolní tenis, dětské hřiště.

Vybavení pokojů:

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace za příplatek, sprcha, WC, telefon, TV, lednička, balkon

Náš názor:

výborná poloha hotelu s kvalitními službami a příjemným personálem. Vhodný pro náročnější klienty vyhledávající bohatý život i pro rodiny s dětmi vzhledem k blízkosti sportovišť, bazénů, obchůdků a restaurací. Hotel se nachází v rušnější zóně střediska.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

15. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

11.8.2016 | Pavel 63
Datum pobytu: 1.8.2016
Byli jsme spokojeni.

Nejnovější recenze

4
11.8.2016 | Pavel 63
Datum pobytu 1.8.2016
4/5 - Skvělé
Byli jsme spokojeni.
4
6.7.2016 | Aneta Kočířová
Datum pobytu 1.6.2016
4/5 - Skvělé
DOporučuji spíše pro mladé, kteří se chtějí bavit, protože to tam žije.

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Zlaté písky