Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Il Gabbiano Camping Village

Charakteristika

villaggio se nachází v jedné z nejkrásnějších částí toskánského pobřeží, naproti ostrovům Giglio a Giannutri. Nedaleké městečko Albinia je propojeno cyklotrasou dlouhou téměř 5 km.

Ubytování

bungalovy jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, TV (jen B4/5), terasa/ veranda se zahradním nábytkem. A2/3: (max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, terasa/ veranda se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 3. osobu na vyžádání při rezervaci, za příplatek. B4/5: (max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, TV, terasa/ veranda se zahradním nábytkem. Přistýlka pro 5.osobu na vyžádání při rezervaci, za příplatek.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, 40 €/týden.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Služby

recepce, Wi-Fi (zdarma), bar, restaurace, pizzeria, minimarket, bazén, miniclub (10/6-9/9), večerní představení v hlavní sezóně, dětské hřiště, fitness zóna, barbecue, prádelna, půjčovna kol, stolní tenis, malé fotbalové hřiště, na pláži vodní kola, kanoe, plážový volejbal.

Parkování

1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

Albinia 4,5 km.

Vzdálenost od pláže

areál navazuje přímo na pláž.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla) možno dokoupit na místě.

Zvíře

nepovoleno.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.