Hotely v místě Marina di Mancaversa

Hotely a ubytování ve všech zemích světa
www.zajezdy.cz - Váš pohodlný nákup dovolené

» Hotely Apulie (Puglia) - hotely v destinaci
» Hotely Itálie - hotely v zemi
» Dovolená Marina di Mancaversa - zájezdy do místa
» Dovolená Apulie (Puglia) - zájezdy do destinace
» Dovolená Itálie - zájezdy do země
» Super Last Minute Itálie s odletem do týdne
» Last Minute Itálie
» First Minute Itálie
» Itálie - pasy, víza, zdravotnictví

Hotely Marina di Mancaversa – přehled hotelů v místě

Země: Itálie
Destinace: Apulie (Puglia)
Místo: Marina di Mancaversa


Hotely v místě Marina di Mancaversa:

Residence Club Cala Verde ***

residenční komplex 2 dvoupodlažních budov je situován v letovisku Marina di Mancaversa, cca 200 m od pobřeží Jónského moře. recepce. vkusně zařízené apartmány pro 2-6 osob, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout, klimatizace, TV a malá veranda. Bilo 2/4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení.

Residenční komplex Villaggio Jonio Club

Areál je situován na pobřeží Jónského moře na půl cesty mezi Gallipoli a Marina di Ugento. Je sestaven z nově postavených dvouposchoďových vilek rozesetých v zeleni stromů, postavených v půlkruhu kolem bazénu. restaurace, dva bary (z nich jeden u bazénu), pizzerie, minimarket, zabavní park pro děti, amfiteátr pro animaci, dostatečně velké parkoviště, k dispozici jsou dva bazény jeden pro dospělé a druhý a pro děti, tenisové kurty, ping-pong, vkusně zařízené prostorné apartmány s kuchyňským koutem a koupelnou, některé z nich mají verandu obývací pokoj s rozkládací postelí, popř. rozkládacím křeslem, manželská ložnice obývací pokoj s rozkládací postelí, manželská ložnice, pokoj se 2 lůžky, některé apartmány mají naopak jednolůžkový pokoj a v obývacím pokoji dvě rozkládací postele stejný jako Trilo 5, ale víc prostorný, + 1 postel v obývacím pokoji, pokud jsou tyto apartmány v prvním patře mají navíc verandu (za příplatek) Quadri 7/8 - velice prostorný apartmán, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, 3 ložnice, možnost dvou sociálních zařízení (za příplatek) 450m na pláž s plochými skalami, část této pláže, na kterou je pravidelně dovážen písek, slouží jako soukromá pláž Jonio Clubu

Villaggio Jonio Club ***

komplex se nachází na pobřeží Jónského moře, mezi Gallipoli a Marina di Ugento, jedná se o areál dvoupodlažních vilek, které se rozprostírají kolem bazénu v Marina di Mancaversa. recepce, bar, restaurace, market, pizzerie, diskotéka, společenská místnost s TV, venkovní kino, novinový stánek, sportovní areál, bazén se slunečníky a lehátky, 2 dětské bazény (z toho 1 bazén na pláži), parkoviště. prostorné apartmány vkusně zařízené pro 2-6 osob, některé mají terasu nebo balkon.



ZDARMA - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete být okamžitě informováni o nových nabídkách Last Minute?
Pošlete nám svůj e-mail!

PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁKAZNICKÉHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečeno SSL

KONTAKTY A PROVOZNÍ DOBA

Agentura Zájezdy.cz, a.s.

Naše provozní doba:
po-pá: 8.00-20.00
so: 9.00-18.00
ne: 12.00-20.00

Telefon zdarma:
800 656 610
Fax: 565 656 410
E-mail: zajezdy@zajezdy.cz

  • Kontakty Praha: 800 656 660
  • Kontakty Brno: 800 656 630
  • Kontakty Ostrava: 800 656 640
  • Kontakty Třebíč: 800 656 650
  • Úplné firemní kontakty
  • Zájezdy.cz na Facebooku 

Partneři serveru: Recenze hotelů | Hotely | Letní dovolená | Turistik.cz | Ubytování | Recko.buzola.cz | Hledej ubytování
http://www.zajezdy.cz/
Kontakt:
Agentura Zájezdy.cz, a.s., Kubišova 1230, 67401 Třebíč

Tel.: 565 656 611
Email.: zajezdy@zajezdy.cz