Hotel Il Panfilo Residence

Itálie, Benátsko (Veneto), Lido di Jesolo

5/5

Rezidence Panfilo

  Itálie, Benátsko (Veneto), Lido di Jesolo
Popis

Lido di Jesolo je oblíbeným živým letoviskem v Benátské rivieře, které nabízí různé možnosti zábavy. Letoviskem prochází několikakilometrová pěší zóna s mnoha restauracemi, kavárnami, obchůdky a bary a každý pátek se ve městě konají tradiční trhy. Lákadlem je také zábavní aquapark a 15 kilometrová písečná pláž. Nejoblíbenějším výletem je plavba lodí do Benátek, které jsou od Jesola vzdálené pouze 21 km.
Rezidence Panfilo se nachází přímo na pláži, jen pár kroků od náměstí Torino. V rezidenci je výtah, parkování je kryté s maximální výškou 1,75m, bazén pro dospělé a pro děti. Okolí je klidné, v blízkosti jsou různé obchody a krásná pěší zóna, která je uzavřená pro auta po 20h.

Pláž

Rezidence je u pláže. Povinný poplatek za plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) 90 EUR/týden v termínech 28.06.-29.08.2025, 70 EUR/týden v termínech 31.05.-27.06. a 30.08.-06.09.2025, v ostatních termínech 50 EUR/týden.

Ubytování

Každý apartmán má satelitní TV, klimatizaci (v ceně), koupelnu a vybavenou kuchyňku.
Apartmán typu A - může být obsazen 4 osobami. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a manželskou postelí, plus gauč.
Apartmán typu B - pro 5-6 osob - 1 ložnice se 2 nebo 3 lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským koutem s rozkládacím gaučem.
Apartmán typu C1 - pro 7 osob - 2 ložnice se 2 nebo 3 lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským koutem s rozkládacím gaučem, balkon s přímým pohledem na moře.
Apartmán typu C2 - pro 7 osob - 2 ložnice se 2 nebo 3 lůžky. Obývací pokoj s kuchyňským koutem s rozkládacím gaučem, balkon s bočním pohledem na moře.
Osušky, ručníky, utěrky nejsou k dispozici. Wi-Fi za příplatek.
Zvíře na vyžádání za poplatek (zvíře je nutno nahlásit při rezervaci).

Stravování

Vlastní.

Další informace

Klienti by měli vracet apartmán ve stavu: uklizeném, vynesené odpadky, nádobí umyté a rozmrazené lednice.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Pro svozy k základním trasám mohou být použity mikrobusy a osobní automobily. Je nutno počítat se skutečností, že nelze ve všech případech zajet autobusem přímo k vybraně ubytovací kapacitě. Příjezd do některých destinací může být v brzkých ranních hodinách. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek u dopravce. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našich trasách není povolena.
Některá svozová nástupní místa se uskuteční za předpokladu min. 6 osob.
Autobusy v Itálii klienty vysazují u agentur, kde se klienti hlásí a přebírají si klíče od ubytování. Ubytování bývá většinou dál od agentury, je tedy nutné počítat s poplatkem za taxi, které Vás doveze v den příjezdu od agentury k ubytování a v den odjezdu od ubytování k agentuře. Poplatek za taxi si hradí klienti sami, cena se pohybuje kolem 30 eur za cestu (záleží vždy na vzdálenosti od agentury).

Trasa C

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice, Kaplice, Kladno, Benešov, Tábor, Plzeň, Nepomuk, Klatovy, Horažďovice, Blatná, Strakonice, Karlovy Vary (400 Kč), Cheb (400 Kč), Mariánské Lázně (400 Kč), Ústí nad Labem (400 Kč), Teplice (400 Kč), Lovosice (400 Kč), Liberec (400 Kč), Turnov (400 Kč), Liberec (400 Kč), Mladá Boleslav (400 Kč), Chomutov (400 Kč), Most (400 Kč), Louny (400 Kč), Slaný (400 Kč)
Jihlava (Pávov) a Brno pouze pro větší skupiny.
Mikulov, Jablonec nad Nisou (400 Kč), Litvínov (400 Kč), Pardubice (400 Kč), Hradec Králové (400 Kč), Poděbrady (400 Kč), Ostrava (400 Kč), Olomouc (400 Kč), Prostějov (400 Kč), Vysoké Mýto (400 Kč), Litomyšl (400 Kč), Svitavy (400 Kč).

Základní cena zahrnuje

  • 7x nebo 14x nájem apartmánu, klimatizaci, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa 1 EUR/ osoba od 10 let/den, povinný poplatek za spotřebu energií a vody typ A-B-C 55 EUR/apartmán a typ D 60 EUR/apartmán (platba na místě), vratná kauce 100 EUR (ideálně kreditní kartou ale může být i hotovost), ložní prádlo na vyžádání 10 EUR / osoba, domácí zvíře 50 EUR / týden (platba na místě), dětská postýlka na vyžádání 6 EUR / den, cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: Kellner Písek, s.r.o., IČ 26049538.
Název hotelu dle pořadatele: Rezidence Panfilo
Lokalita dle pořadatele: Lido di Jesolo, Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Il Panfilo Residence
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

222 200 610 Číslo zájezdu: 2 689 653
dnes 8–19 h

Hodnocení

5/ 5 1 recenzí

Alena Hrubá červen 2012 Pohodová dovolená. Krásná dovolená s vnoučaty. Perfektní areál.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací