100 m od pláže | Typ pláže: skalnatá, oblázková, molo

Popis

Popis hotelu Lanterna Apartments

Popis hotelu

Známý a oblíbený rekreační areál na poloostrově Lanterna nedaleko města Poreč. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi a umožňují dovolenou se psem.

Poloha

Poreč cca 13 km.

Pláž

skalnatá/oblázková pláž podle polohy apartmánu cca 100-200 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

rekreační areál s 547 apartmány, 3 restauracemi, 3 bary, supermarketem, terasou, kioskem. Diskotéka a pošta. WiFi na recepci.

Ubytování

apartmány s kuchyňskou linkou (el. sporák, chladnička), jídelním koutem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Dvoupokojové apartmány (F3F): pro 1-3 osoby (cca 37 m2). Obývací ložnice s 1 místem na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové apartmány (F4G): pro 1-4 osoby (cca 45 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou. 1 dvoulůžkový pokoj. Třípokojové apartmány (F6H): pro 1-6 osob (cca 90 m2) na 2 podlažích. V přízemí: obývací ložnice s rozkládací pohovkou. V 1. patře (přístup po točitém schodišti): 2 dvoulůžkové pokoje.

Stravování

bez stravy.

Sport a jiné aktivity

za poplatek: 14 antukových tenisových kurtů, stolní tenis, minigolf, plachtění, půjčovna jízdních kol a lodiček, jízda na koni (od 1. 6. ).

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání v CK, cca 5 €/den, platba na místě. blízko pláže. dětské hřiště. dětský animační program v MaroClubu od dubna do září (2 h dopoledne, 2 h odpoledne). hlídání dětí od 4 do 12 let. prostorné apartmány velké sportovní vyžití

Další informace

parkování: hlídané parkoviště v ceně,
domácí zvíře: cca 10 €/den, na vyžádání
cena ubytování zahrnuje: veškeré prádlo (kromě utěrek, výměna 1x týdně), elektřinu, vodu, závěrečný úklid,
vzít s sebou: utěrky na nádobí.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 2.7.-29.7. a 21. 8.–4. 9. denně/5 nocí, 30. 7.–20. 8. denně/7 nocí.
Začátek/konec nájmu: 16/10 h.
Upozornění: od konce května do konce září akce pro mladistvé v areálu(zvýšený hluk) - např.: Spring Break Collegium, Lighthouse Festival, Oktoberfest

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 15% při rezervaci do 31. 1. , 10% při rezervaci do 28. 2. 2016

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.