Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Mapa Hurghada Egypt

Popis

Popis hotelu Lillyland Beach Club ****

Maximální obsazenost

3 dospělé osoby2 dospělé osoby + 1 dítě2 dospělé osoby + 2 děti - rodinné pokoje

Pláz


Krásná cca 800 m dlouhá písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, je umístěna v menší laguně s pozvolným vstupem do moře. Přístup pro náročnější plavce k otevřenému moři je zajištěn z mola. V blízkosti se nachází korály - místo je tedy vhodné pro potápění a šnorchlováni. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma. Bar na pláži. Sprchy a toalety u pláže. Z hotelu vozí hosty na pláž vláček.

Poloha

Velmi oblíbený hotel Lilly Land Beach Club sestavený z hlavní budovy a několika desítek bungalovů, které jsou umístěné v krásné palmové zahradě s bazénovým komplexem a aquaparkem, se nachází přímo u dlouhé písečné pláže s korálovým podložím.  Nedaleko hotelu najdete tržiště a nákupní zónu, kde zve k posezení hned několik restaurací či barů. Hotel se nachází 20 km jižně od mezinárodního letiště v Hurghadě.

Stravování

All inclusive - snídaně (7:00 - 10:00), obědy (13:00 - 15:00), večeře (18:30 - 22:00) formou bohatého bufetu, pozdní snídaně (9:30 - 10:30), lehké občerstvení (10:30 - 15:00), snack u plážového baru (15:00 - 17:00), zmrzlina pro děti (16:00 - 17:00), čaj/káva, zákusek (17:00 - 18:30), pozdní večeře (23:00 - 02:00), studený bufet (01:00 - 03:00), ranní snídaně (03:00 - 06:00), 1 x za pobyt večeře v ala carte restauraci, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje, čaj, káva, minerální voda, tenis (9:00 - 16:00), volný vstup do Aquaparku. Kavárna (20:00 - 23:00), Plážový bar (10:00 - 17:00), Salsa Bar (24h denně), Lobby bar (11:00 - 24:00)

Vybavení pokoje

Ubytování se nabízí ve více jak 670 pokojích či apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, toaletní potřeby, župan), individuálně nastavitelnou klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem, balkonem či terasou s výhledem do zahrady či na bazén. Standardní pokoje (rozloha 35 m2) celkem 403 jednotek, které jsou zařízený ve středomořském stylu, mají výhled do zahrady, navíc je k dispozici pohovka, toaletní stolek a nabízí ubytování pro 3 osoby.  Rodinné pokoje (65 m2) - celkem 253 apartmánů, které mají samostatnou ložnici, kuchyňský kout včetně základního vybavení s lednicí, obývací pokoj s jídelním stolem nabízí ubytování pro 4 osoby.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vstupní halou v hlavní budově s 24 hodinovou recepcí, směnárnou, lobby barem (Wi-Fi připojení), hlavní restaurací, několika dalšími restauracemi a bary, plážovým barem, kavárnou, obchody, minimarketem, konferenční místností, společenskou místností s TV, prádelnou, čistírnou, diskotékou, amfiteátrem. Lázeňské centrum nabízí masáže, saunu, parní lázeň, turecké a marocké lázně, kosmetické procedury. V palmové zahradě se nachází 3 bazény se širokou sluneční terasou a barem - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Aquapark se nachází u vjezdu do hotelu (10.00–13.00 a 14.00–17.00) a byl otevřený v roce 2011. Pro sportovní aktivity je připraven tenisový kurt, volejbalové, fotbalové a basketbalové hřiště, šipky, bingo, stolní hry, fitness centrum s tělocvičnou. Pro děti je připraven dětský bazén, dětský klub, herna, hřiště a hlavně aquapark.

Celkové hodnocení hotelu

2
2/5 - Horší

Hodnotilo

72 uživatelů

Pořadí

84. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

16.9.2015 | Baru V.
Datum pobytu: 1.9.2015
pro mně to byly doslova vyhozené peníze a řešení neustálých problémů. Dejte si pozor! Arabáši mají 3měsíce prázdnin, tj do konce září, takže hotely narvané arabama a rusákama, kteří jsou prasata na entou, jeden jak druhej národ, ty kazili dovolenou ješte víc. v Hotelu same ruské napisy, nepromluví na vas zprvu jinak než rusky, na pláži vás pořád jen otravují s masážema, výletama, naslibují a ve finále stejně nesplní to, co slíbili!!

Nejnovější recenze

2
26.7.2015 | Tomáš
Datum pobytu 1.6.2013
2/5 - Horší
Již nikdy více je to tři a půl hvězdy hlavně nekoukat na cenu zájezdu.Spousta rvoucich Rusu
4
8.6.2015 | Vafková Helena
Datum pobytu 1.9.2014
4/5 - Skvělé
Spokojenost, určitě jsou i lepší hotely, ale nám se líbilo! Na tři a půl hvězdy moc dobré :)
2
8.4.2015 | Dana
Datum pobytu 1.3.2015
2/5 - Horší
Příště už bych do tohoto hotelu nejela

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Lillyland Beach Club ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 7:30
So 30.7 – So 6.8.2016
3 lůžkový bungalow, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
15 400 Kč
Letecky
Praha 7:30
So 30.7 – St 10.8.2016
3 lůžkový bungalow, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
19 950 Kč
Letecky
Praha 7:30
So 30.7 – So 13.8.2016
3 lůžkový bungalow, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
23 600 Kč
Letecky
Praha
Ne 31.7 – Ne 7.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
17 590 Kč
Letecky
Salzburg 1:20
Ne 31.7 – Ne 7.8.2016
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
591 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 0:05
Ne 31.7 – Ne 7.8.2016
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
791 Eur
Letecky
Praha
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
26 990 Kč
Letecky
Salzburg 1:20
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
895 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 0:05
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 095 Eur
Letecky
Mnichov 1:30
Po 1.8 – Čt 11.8.2016
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
837 Eur
Letecky
Lipsko 1:50
Po 1.8 – Čt 11.8.2016
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
834 Eur
Letecky
Praha 0:05
Po 1.8 – Po 15.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
15 dní
all inclusive
23 350 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Praha 7:30
St 3.8 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
15 190 Kč
SLM | Po slevě 14%
Letecky
Praha 7:30
St 3.8 – So 13.8.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
17 590 Kč
Letecky
Praha
St 3.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
12 dní
all inclusive
24 291 Kč
SLM | Po slevě 10%
Letecky
Mnichov 1:30
Čt 4.8 – Čt 11.8.2016
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
691 Eur
Letecky
Norimberk
Čt 4.8 – Čt 11.8.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
782 Eur
Letecky
Lipsko 1:50
Čt 4.8 – Čt 11.8.2016
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
683 Eur
Letecky
Mnichov 1:30
Čt 4.8 – Čt 18.8.2016
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
996 Eur
Letecky
Norimberk
Čt 4.8 – Čt 18.8.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 108 Eur
Letecky
Lipsko 1:50
Čt 4.8 – Čt 18.8.2016
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
978 Eur
Letecky
Frankfurt 1:00
Pá 5.8 – Pá 12.8.2016
4 lůžkový bungalov
8 dní
all inclusive
967 Eur
Letecky
Frankfurt 1:00
Pá 5.8 – Pá 19.8.2016
4 lůžkový bungalov
15 dní
all inclusive
1 317 Eur
Letecky
Praha 7:30
So 6.8 – So 13.8.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
15 190 Kč
Letecky
Bratislava 1:30
So 6.8 – So 13.8.2016
2 lůžkový pokoj Promo (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
11 816 Kč
LM | Po slevě 36%