Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Lillyland Beach Club ****

Poloha

Přímo u pláže v krásné palmové zahradě si 13 km jižně od letiště a cca 16 km od centra Hurghady.

Vybavení

Hotelový komplex tvořený bungalovy (blíže k moři) a bloky budov v krásné zahradě, vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, `a la carte restaurace (italská, čínská, orientální, mořská a ruská),  arkáda s obchůdky, lékárna, automat na výměnu peněz, konferenční místnost. Venku 3 bazény (1 s možností vyhřívání), dětský bazén, bar u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje
 • DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), jednoduše zařízené pokoje, individuální klimatizace, TV/sat., telefon, minibar (láhev vody při příjezdu zdarma), trezor zdarma, balkon nebo terasa, odpovídá kategorii ***+.
 • BG2: viz DR, prostornější, ložnice a obývací pokoj s možností ubytovat děti.
 • BG2X: viz DR, krásné zrekonstruované pokoje, 2 ložnice, doporučujeme.
Zábava

Denní i večerní animační programy, diskotéka (nápoje za poplatek).

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Krásná písečná pláž v zálivu s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu (vstup na otevřené moře ke korálům možný z mola), bar na pláži.

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Brzká snídaně, pozdní snídaně, odpolední snack
 • Odpolední, káva, čaj a zákusek
 • Pozdní večeře, lehké noční občerstvení
 • Místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje (24 hodin denně)
 • Zmrzlina pro děti
 • Možnost večeře v orientální, mořské, italské a čínské restauraci `a la carte (v každé 1x za pobyt, rezervace nutná)
Sportovní nabídka
 • Zdarma: plážový volejbal, fotbal, boccia, šipky, tenis (10.00–16.00 hod.), aerobik, fitness, aquapark.
 • Za poplatek: potápěčské centrum, vodní sporty, hotelové centrum zdraví se saunou, párou, jacuzzi a masážemi, stolní tenis, tenis (po 16. hodině), jízda na koni.
Pro děti

Dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, dětská část aquaparku, dětská část restaurace, dětská postýlka zdarma.

Pro handicapované

7 pokojů plně přizpůsobených pro handicapované klienty.

Internet
 • Za poplatek: WiFi na pokojích a v areálu hotelu.
Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Doba transferu

35 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

18 uživatelů

Pořadí

97. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

7.3.2017 | Vondráci
Datum pobytu: 1.3.2017
V sezóně asi rušnější hotel, vzhledem k velikosti asi trošku Babylon, ale mimo sezónu klid, v areálu příjemné SPA s milým personálem. Strava chutná, bar v provozu 22 hodin, takže káva, čaj, alko i nealko k dispozici. Je to i o tom jak jede člověk naladěný, jeli jsme s cílem odpočívat a to vyšlo.

Nejnovější recenze

1
16.9.2015 | Baru V.
Datum pobytu 1.9.2015
1/5 - Nic moc
pro mně to byly doslova vyhozené peníze a řešení neustálých problémů. Dejte si pozor! Arabáši mají 3měsíce prázdnin, tj do konce září, takže hotely narvané arabama a rusákama, kteří jsou prasata na entou, jeden jak druhej národ, ty kazili dovolenou ješte víc. v Hotelu same ruské napisy, nepromluví na vas zprvu jinak než rusky, na pláži vás pořád jen otravují s masážema, výletama, naslibují a ve finále stejně nesplní to, co slíbili!!
2
26.7.2015 | Tomáš
Datum pobytu 1.6.2013
2/5 - Horší
Již nikdy více je to tři a půl hvězdy hlavně nekoukat na cenu zájezdu.Spousta rvoucich Rusu
4
8.6.2015 | Vafková Helena
Datum pobytu 1.9.2014
4/5 - Skvělé
Spokojenost, určitě jsou i lepší hotely, ale nám se líbilo! Na tři a půl hvězdy moc dobré :)

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Lillyland Beach Club ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Vídeň
Čt 27.7 – Čt 10.8.2017
jednolôžková izba
15 dní
all inclusive
809 EUR
LM | Po slevě 32%
Letecky
Linz
Pá 28.7 – Pá 4.8.2017
jednolôžková izba
8 dní
all inclusive
764 EUR
Letecky
Linz
Pá 28.7 – Pá 11.8.2017
jednolôžková izba
15 dní
all inclusive
939 EUR
Letecky
Vídeň
So 29.7 – So 5.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
690 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Vídeň
Ne 30.7 – Ne 13.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
627 EUR
LM | Po slevě 30%
Letecky
Praha
Čt 3.8 – Čt 10.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 990 Kč
Letecky
Vídeň
Čt 3.8 – Čt 10.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
579 EUR
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 19:30
Čt 3.8 – Pá 11.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
9 dní
all inclusive
12 790 Kč
Letecky
Vídeň
Čt 3.8 – Čt 17.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
797 EUR
LM | Po slevě 19%
Letecky
Linz
Pá 4.8 – Pá 11.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
628 EUR
Letecky
Linz
Pá 4.8 – Pá 18.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
748 EUR
Letecky
Vídeň
So 5.8 – So 12.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
688 EUR
LM | Po slevě 16%
Letecky
Vídeň
So 5.8 – So 19.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
807 EUR
LM | Po slevě 24%
Letecky
Vídeň
Ne 6.8 – Ne 13.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
508 EUR
LM | Po slevě 22%
Letecky
Vídeň
Ne 6.8 – Ne 20.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
627 EUR
LM | Po slevě 31%
Letecky
Praha
St 9.8 – St 16.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 990 Kč
Letecky
Praha
St 9.8 – St 23.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 10.8 – Čt 17.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 790 Kč
Letecky
Vídeň
Čt 10.8 – Čt 17.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
678 EUR
LM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 19:30
Čt 10.8 – Pá 18.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
9 dní
all inclusive
12 790 Kč
Letecky
Vídeň
Čt 10.8 – Čt 24.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
797 EUR
LM | Po slevě 18%
Letecky
Linz
Pá 11.8 – Pá 18.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
708 EUR
Letecky
Linz
Pá 11.8 – Pá 25.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
827 EUR
Letecky
Praha
So 12.8 – So 19.8.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
15 490 Kč
LM | Po slevě 30%
Letecky
Vídeň
So 12.8 – So 19.8.2017
2 lôžková izba
8 dní
all inclusive
689 EUR
LM | Po slevě 16%