Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Lillyland Beach Club ****

Poloha

Hotel leží v zahradě v turistické oblasti, 10 km od letiště v Hurghadě.

Vybavení

Oblíbený hotelový komplex vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, bankomat, hlavní restaurace, restaurace á la carte s mořskými plody, italskou kuchyní, čínskou a orientální kuchyní, lobby bar, salsa bar, bar u bazénu, bar na pláži, kavárna, disco bar, obchody, internetové připojení kadeřnictví, čistírna, konferenční sál.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, lednička, sejf, fén, telefon, terasa nebo balkón. Možnost jedné přistýlky. Rodinné pokoje za příplatek.

Pláž

Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Tři venkovní bazény, velký aquapark, masáže, léčebné procedury, sauna, jacuzzi, pára, tenisové kurty, fotbalové hřiště, basketbal, animační programy, diskotéka, billiard, fitness centrum, šipky, plážový volejbal.

Stravování

All inclusive 24 hodin denně:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-9:30 - 10:30 pozdní snídaně-1é:30 - 15:30 lehký oběd a snack v baru na pláži-15:00 - 17:00 občerstvení v baru na pláži-16:00 - 17:00 zmrzlina pro děti v kavárně-17:00 - 18:00 káva, čaj, zákusky-22:00 - 24:00 pozdní večeře-01:00 - 03:00 studené občerstvení-03:00 - 06:00 brzká snídaně-večeře v restauraci á la carte po předchozí rezervaci (čínská, orientální a italská restaurace)-nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 24 hodin denně-2 malé láhve vody po příletu v minibaru na pokoji-2 džusy pro dítě v minibaru na pokoji-lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu-aquapark (bar v rámci all inclusive k dispozici od 10:00 do 17:00)

Děti

Bazén, aquapark, miniklub pro děti ve věku 4 - 12 let, animační programy.

Poznámka

Do Egypta lze vycestovat pouze s pasem platným ještě minimálně 6 měsíců po návratu. Každé dítě musí mít vlastní cestovní pas.

Celkové hodnocení hotelu

2/5 - Horší

Hodnotilo

72 uživatelů

Pořadí

84. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

16.9.2015 | Baru V.
Datum pobytu: 1.9.2015
pro mně to byly doslova vyhozené peníze a řešení neustálých problémů. Dejte si pozor! Arabáši mají 3měsíce prázdnin, tj do konce září, takže hotely narvané arabama a rusákama, kteří jsou prasata na entou, jeden jak druhej národ, ty kazili dovolenou ješte víc. v Hotelu same ruské napisy, nepromluví na vas zprvu jinak než rusky, na pláži vás pořád jen otravují s masážema, výletama, naslibují a ve finále stejně nesplní to, co slíbili!!

Nejnovější recenze

2
26.7.2015 | Tomáš
Datum pobytu 1.6.2013
2/5 - Horší
Již nikdy více je to tři a půl hvězdy hlavně nekoukat na cenu zájezdu.Spousta rvoucich Rusu
4
8.6.2015 | Vafková Helena
Datum pobytu 1.9.2014
4/5 - Skvělé
Spokojenost, určitě jsou i lepší hotely, ale nám se líbilo! Na tři a půl hvězdy moc dobré :)
2
8.4.2015 | Dana
Datum pobytu 1.3.2015
2/5 - Horší
Příště už bych do tohoto hotelu nejela

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Lillyland Beach Club ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 7:30
So 27.8 – So 3.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
8 dní
all inclusive
14 600 Kč
Letecky
Praha 7:30
So 27.8 – St 7.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
12 dní
all inclusive
16 750 Kč
Letecky
Praha 7:30
So 27.8 – So 10.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
15 dní
all inclusive
18 950 Kč
Letecky
Praha
Ne 28.8 – Ne 4.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
8 dní
all inclusive
15 992 Kč
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 0:05
Ne 28.8 – Ne 11.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
15 dní
all inclusive
20 618 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Bratislava 1:10
St 31.8 – So 10.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
11 dní
all inclusive
14 072 Kč
SLM | Po slevě 29%
Letecky
Bratislava 1:30
So 3.9 – So 10.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
14 072 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 7:30
So 3.9 – St 14.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
12 dní
all inclusive
16 100 Kč
Letecky
Praha 7:30
So 3.9 – So 17.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
15 dní
all inclusive
18 300 Kč
Letecky
Praha
Ne 4.9 – Ne 11.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
8 dní
all inclusive
15 832 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
Ne 4.9 – St 14.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
11 dní
all inclusive
17 242 Kč
LM | Po slevě 25%
Letecky
Praha
Ne 4.9 – Ne 18.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
15 dní
all inclusive
20 468 Kč
LM | Po slevě 25%
Letecky
Bratislava 1:30
So 10.9 – So 17.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
14 072 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 7:30
So 10.9 – St 21.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
12 dní
all inclusive
16 100 Kč
Letecky
Bratislava 0:05
So 10.9 – St 21.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
12 dní
all inclusive
16 610 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 7:30
So 10.9 – So 24.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
15 dní
all inclusive
18 300 Kč
Letecky
Praha
Ne 11.9 – Ne 18.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
8 dní
all inclusive
15 832 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
Ne 11.9 – Ne 25.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
15 dní
all inclusive
20 468 Kč
LM | Po slevě 25%
Letecky
Praha 0:05
Po 12.9 – Po 19.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 7:30
St 14.9 – St 21.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 990 Kč
LM | Po slevě 9%
Letecky
Praha 7:30
St 14.9 – So 24.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
15 890 Kč
Letecky
Praha
St 14.9 – Ne 25.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
12 dní
all inclusive
17 992 Kč
LM | Po slevě 25%
Letecky
Praha 7:30
So 17.9 – So 24.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 990 Kč
Letecky
Bratislava 1:30
So 17.9 – So 24.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
13 790 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 7:30
So 17.9 – St 28.9.2016
3 lůžkový pokoj standard
12 dní
all inclusive
16 100 Kč