100 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Palmasera Resort Village ****

All Inclusive

plná penze formou bufetu, nápoje během oběda a večeře: voda perlivá/neperlivá, rozlévané místní víno, pivo, nealkoholické nápoje; v Open baru u bazénu 10.00-23.00 hod. (s pauzou od 12.30 a od 19.30 hod. na 40 min.): rozlévané místní nealkoholické nápoje - voda perlivá/neperlivá, pomerančový nápoj, kola, místní alkoholické nápoje: rozlévané víno, čepované pivo, místní tvrdý alkohol (2-3 druhy), káva, cappuccino, latte macchiato, káva s mlékem a čaj; odpolední lehké občerstvení (slané i sladké občerstvení, ovoce) 16.00-18.00 hod.

Názor CK

Hotelový komplex patrových vilek a hlavní budovy ve stylu prázdninové vesničky obklopený piniemi, oleandry a olivovníky, položený na útesu s úchvatným výhledem na azurově průzračné moře v oblasti Golfo di Orosei - jednoho z nejkrásnějších mořských italských parků.

Internet

WiFi v recepci zdarma.

Poloha hotelu

na útesu přímo nad pláží, nejkratší přístup k pláži po schodech nebo okolní nefrekventovanou místní komunikací vedoucí okolo hotelu, pro klienty s omezenou mobilitou možnost využití hotelového minibusu; pláž s růžovým hrubým pískem/drobnými kamínky (ve vodě místy oblázky, kameny); v zátoce Cala Gonone - součást pobřeží Golfo di Orosei; cca 800 m od městečka s restauracemi, kavárnami a přístavem - dostupné příjemnou procházkou pobřežní promenádou; cca 6 km od vyhlášené pláže Cala Luna (dostupné lodním výletem).

Pro děti

dětská postýlka (na vyžádání, platba v místě cca 8 EUR/den), dětská část bazénu, dětské hřiště.
dětský klub Firáček funguje v hotelu od 01.07. do 31.08.2017.

Služby za poplatek

večerní osvětlení sportovišť (cca 15 EUR/hod.), plážové osušky (cca 3 EUR /týden, cca 1 EUR/výměna, kauce cca 10 EUR).

Stravování

all inclusive

Ubytování

příjemně zařízené standardní pokoje v tradičním místním stylu v hlavní budově a patrových vilkách (žluto-okrové barvy, po celém areálu), s koupelnou/WC, fénem, klimatizací, trezorem, miniledničkou, telefonem, SAT/TV, balkonem/terasou; pokoje typu Borgo (bílé patrové vilky) - prostornější (navíc obývací lounge), v separované části okolo druhého bazénu (s mořskou vodou), který je k dispozici pouze klientům ubytovaným v těchto pokojích (celkem 73 pokojů).

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace (klimatizovaná, počet míst odpovídá kapacitě hotelu), venkovní gril na maso/ryby, 2 bary, společenská místnost, bazén s mořskou vodou (slunečníky a lehátka zdarma) - k dispozici všem klientům, na pláži k dispozici slunečníky a sedátka/lehátka zdarma, sportovní hřiště - basketbal, fotbal, 2 tenisové kurty, boccia, stolní tenis, obchůdek se suvenýry, konferenční místnost, amfiteátr.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

20 uživatelů

Pořadí

20. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

30.7.2017 | Marta
Datum pobytu: 1.7.2017
Hotel nezodpoveda 4*. Mal by byt ponukany ako plna penzia pretoze je to potom sklamanie. Neda sa vyhovarat ze to nemame porovnavat s Tureckom. Porovnavaju sa vzdy *.

Nejnovější recenze

4
17.9.2016 | manželský pár z Moravy
Datum pobytu 1.9.2016
4/5 - Skvělé
Vadila nám příliš hlasitá hudba každý den u bazénu. Mluvila jsem o tom s animátorkou, ale ta mi odpověděla, že prý Italové jsou temperamentní a hlasitá hudba patří k jejich životnímu stylu. Podle nás to bylo ale příliš! Že by byl zvukař nahluchlý?
3
25.6.2016 | Leoš
Datum pobytu 1.6.2016
3/5 - Průměr
Na Sardínii ano, ale ne už do tohoto resortu. Městečko je malinké plné restaurací a kaváren. Pouze jedna hlavní ulice. Chodili jsem stále dokola. Koupit si zde můžete jen místní suvenýry. Prošli jsme naprosto vše i postranní uličky. Pouze jeden bankomat a 4 obchody s potravinami (ale nečekejte žádný supermarket). Lodí jsme se byli podívat na písečné pláži Cala Luna a poté v krasové jeskyni. Výlet byl zajímavý a hezký. Zas trochu jiný zážitek. Jiných výletů jsem nevyužili, ale ostatní turisti si je pochvalovali.
3
30.9.2015 | Henrieta
Datum pobytu 1.8.2015
3/5 - Průměr
Dobrý dojem zkazil v prvních dnech nevyhovující pokoj, ale ještě více fyzicky náročný terén, na který jsme nebyli v cestovní kanceláři upozorněni. Na úplný závěr jsme si museli kufry vytlačit do dosti prudkého pokoje. Když jsme se delegáta zeptali, zda nám kufry vyvezou k recepci, jeho odpověď mne doslova šokovala: "Na recepci si nemohou pamatovat kdo kde bydlí." .... co dodat ???

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Palmasera Resort Village ****