Popis

Popis hotelu Penzion Mijo ***

Poloha

oblíbený penzion se nachází v letovisku Dobra Voda, 12 km jižně od města Bar a 20 km severně od města Ulcinj. Kdysi jen malá vesnička se dnes proměnila v oblíbené turistické letovisko s písečně- -oblázkovou pláží a malou promenádou.

Vybavenost

restaurace, parkování (zdarma), WiFi připojení (zdarma).

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje s terasou, TV, lednička, vlastní soc. zařízení, WiFi.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně, obědy a večeře výběrem ze dvou menu, k obědu a večeři jeden alkoholický a nealkoholický nápoj.

Pláž

písečně-oblázková pláž 150 m od penzionu.

Náš názor

rodinný penzion s příjemnou atmosférou a dobrou kuchyní v klidné části letoviska, přesto v blízkosti promenády, kaváren, restaurací. Doporučujeme využít možností výletů za krásami Černé Hory.

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

9. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

30.8.2015 | jana
Datum pobytu: 1.8.2015
najhoršia dovolenka v nažom živote, cenovo sa vyšplhala na úroveň luxusnej dovolenky, no bola to katastrofa. NEDOPORUČUJEM!!!!

Nejnovější recenze

1
30.8.2015 | jana
Datum pobytu 1.8.2015
1/5 - Nic moc
najhoršia dovolenka v nažom živote, cenovo sa vyšplhala na úroveň luxusnej dovolenky, no bola to katastrofa. NEDOPORUČUJEM!!!!
2
14.8.2015 | Jarka
Datum pobytu 1.8.2015
2/5 - Horší
Nejvíce nás zklamala přeplněná pláž, to jsme ještě nikde neviděli. Večer se tu procházejí zatoulaní psi... ti se pak večer válí na pláži... Nikomu to tady nevadí a nikdo to neřeší...S odpadky si tady nikdo nedělá hlavu. Na pláži ve vybírá za slunečníky, ale že by někdo tady uklidil papíry a odpady večer po návštěvnících to nikdo...

Hotely Bar