Popis

Popis hotelu Penzion Pod Lozom

Poloha

rodinný penzion sestávající z několika budov, zahrady a restaurace se nachází v centru letoviska Petrovac pouhých 200 m od písčito-oblázkové pláže. V blízkosti je celá řada obchůdků s potravinami i suvenýry, stánků s ovocem a zeleninou, restaurací a barů. Letovisko má výbornou polohu k pořádání fakultativních výletů (Budva 18 km, letiště Podgorica 50 km)

Ubytování

je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením (SWC, fén), SAT-TV, klimatizací (zdarma), ledničkou a balkónem či terasou. Některé pokoje mají boční či přímý výhled na moře (za příplatek 1.000 Kč/pokoj/týden). V druhé budově jsou čtyřlůžkové, prostorné apartmány typu BILO s dvoulůžkovou ložnicí, obývací kuchyní s rozkládacím gaučema luxusněji vybavené apartmány typu TRILO se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi a obývací kuchyní. Všechyn apartmány mají vlastní soc. zařízení (SWC, fén), klimatizaci a balkón. Apartmány TRILO mají balkóny s výhledem na moře.

Vybavení

recepce, restaurace, zahrada s posezením, Wi-fi k dispozici bezplatně v celém objektu penzionu, penzion provádí denní úklid pokojů i apartmánů. Parkování pro hosty penzionu je zajištěno bezplatně. Recepce penzionu zajistí pronájem vozidel a jízdních kol.

Stravování

vlastní, možnost zajištění snídaní (švédský stůl), polopenzí (večeře servírovaná - výběr ze čtyřech menu - polévka, hlavní jídlo, salát a desert) nebo plných penzí podávaných přímo v restauraci penzionu

Pláž

písčito-oblázková 600 m dlouhá pláž vzdálená od penzionu 200 m, pozvolný vstup do moře, v Petrovacu jsou k dispozici také dalěí menší romantické pláže Lučice a Buljarica

Slevy a výhody

autokarové zájezdy: vlastní doprava - 1.500,- Kč, spojení 2 turnusů - 1.500,- Kč

Upozornění

jednolůžkový pokoj + 350 Kč/noc

Názor CK

příjemné ubytování a oblíbené letovisko s krásnou plází uspokojí potřeby všech věkových skupin hostů

Hotely Budva