550 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Ramee Guestline Hotel Qurum ***

Poloha

Hotel se nachází v srdci hlavního města Ománu, Muscat. Lokalita je vzdálená 20 minut jízdy od letiště. Krásnou procházkou se dostaneme na blízkou pláž Qurum Beach a také narazíme na nákupní centra, kde můžeme nakoupit nejen suvenýry.

Vybavení a služby

Pokojová služba, kavárna, Indická restaurace, taneční klub, sport bar, trh s mořskými plody.

Ubytování

90 pokojů a apartmánů, které jsou elegantně zařízené a vybavené. Ubytovaní mají možnost využít trezor, který je umístěn buďto přímo v apartmá nebo pro pokoje na recepci.

Stravování

Snídaně

Doprava

Letecky

1. den

PRAHA - MUSCAT Odlet z Prahy s mezipřistáním s leteckou společností Turkish Airlines. Občerstveni během letu.

Program zájezdu pro 2-5. den

MUSCAT Přílet do Muscatu. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu

6. den

MUSCAT - PRAHA V brzkých ranních hodinách check - out z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Prahy s mezipřistáním. Přílet do Prahy. Konec programu.

Maskat

Město, které překoná vaše představy – objevíte se v pohádce, v níž vás ohromí krásná architektura, svůdná vůně aromatického kadidla a vodních dýmek. Dodnes můžete obdivovat zastaralý obchodní přístav, který na vás dýchne svou starobylostí a lehce se přenesete do časů, kdy se zde naloďovali ušlechtilí arabští koně spolu s voňavou pryskyřicí či hedvábím. Dnes můžete v Muscatu vidět, jak se historické mešity prolínají s moderními domy či prosklenými budovami bank. Nejnovější a světově proslulé značky aut zde uvidíte stejně často jako divoké velbloudy. Jediné, co zůstává až na výjimky stálé, je teplé a slunné počasí.

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.