1000 m od sjezdovky

Mapa Itálie

Popis

Popis hotelu Residence La Locanda ***

Vybavení

parkoviště, wi-fi, pes povolen, TV, trezor, lyžárna, topení,

Popis

Residence La Locanda se nachází v blízkosti lokality Giustino, přibližně 800 m od centra města Pinzolo a jeho sportovní zóny (zimní stadion, osvětlená běžkařská trať, jízdárna, bocciodromo). Nejbližší lanovky skiareálu Pinzolo jsou odtud vzdálené cca 1 km a vhodné i pro začátečníky, zdatnější lyžaři ocení propojení kabinkovou lanovkou s lyžařským střediskem Madonna di Campiglio. Residence má pro své hosty k dispozici parkoviště (do vyčerpání kapacity), nevyhřívanou lyžárnu, zdarma připojení na internet. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV a trezorem. Zastávka skibusu je přibližně 50 m od residence. Pobyt s malým pejskem na vyžádání za poplatek. Na vyžádání možnost dokoupit snídaně (7 €/den, platí se na místě).

Bilo Medio bilo(3)

bilo(3) dvoulůžková ložnice, kuchyňka a koupelna, přistýlka pro 3.osobu ve formě rozkládací pohovky v ložnici nebo v kuchyňce, cca 35 m2 (z toho kuchyňka 15 m2).

Bilo Grande bilo(4)

bilo(4) dvoulůžková ložnice, kuchyňka a koupelna, přistýlky pro 3. a 4.osobu ve formě rozkládací pohovky v ložnici a/nebo v kuchyňce, cca 41 m2 (z toho kuchyňka 21 m2).

Bilo Piccolo bilo(2)

bilo(2) dvoulůžková ložnice, kuchyňka a koupelna, cca 25 m2 (z toho kuchyňka 9 m2).

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.