150 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Residence La Playa **

Charakteristika

rezidence se nachází nedaleko centra oblíbeného letoviska, vedle slavné strážní věže Torre Talao a nedaleko historického centra. Vhodné pro všechny generace.

Ubytování

apartmány jsou umístěny v 1. patře, jsou jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), balkon. B6: (max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán) v patře - ložnice s dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky, v přízemí - denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), balkon.

Postýlka

není k dispozici.

Parkování

v okolí, do vyčerpání míst.

Vzdálenost od centra

300 m. V blízkosti obchody, restaurace, bary.

Vzdálenost od pláže

100 m.

Pláž

jemný a hrubý štěrk, pláž je dlouhá 3 km, na začátku pláže jsou skály a jeskyně, postupně přechází do roviny.

Zvíře

nepovoleno.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Kalábrie