20 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Mapa Itálie

Popis

Popis hotelu Residence Torre Saracena

Popis letoviska

Villapiana Lido se nachází na východním pobřeží Taranského zálivu (Golfo di Taranto) u Jónského moře, mezi městečky Trebisacce a Rossano, které leží na kopci a bylo významným střediskem literatury, teologie a umění. Přímořská vetegetace této oblasti je charakteristická olivovými a dubovými háji. Nejblíže Villapiana Lido je město Sibari, řeckého původu, známé jako římské Thurium. Leží v přímořské úrodné rovině, zavlažované řekami tekoucími z hor. Sibari, o rozloze 1000 ha, patří k největším archeologickým nalezištím na světě (např. Pompeje zabírají plochu „pouhých“ 50 ha). Rovněž se zde nachází jeskyně Grotta di S. Angelo. Malebné pobřeží, čisté moře, bujná jihoitalská vegetace, panorama strážných věží a již zmíněná archeologická naleziště jsou charakteristikou této části Kalábrie.

Popis objektu

Villaggio TORRE SARACENA má jedinečnou polohu, a to přímo u pláže, na klidném místě, v blízkosti známé archeologické oblasti Sibari. Součástí komplexu je recepce, bar, zahrada, venkovní sprchy, dětský koutek a kryté vnitřní parkoviště. Za poplatek je Wi-Fi a prádelna. V rámci klubové karty (za poplatek (v období 28.05. - 30.07. a 27.08. - 01.10.) 20 €/os./týden, 10 €/děti 4-10 let, (v období 30.07. - 27.08.) 35 €/os./týden, 20 €/děti 4-10 let) je plážový servis, půjčování kol, tenisový kurt, volejbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis, zábavné programy s živou hudbou a karaoke, promítání Mistrovství Evropy ve fotbale (v období 28.05. - 30.07. a 27.08. - 01.10.), animace a kurzy latinskoamerických tanců (v období 30.07. - 27.08.), barbecue. Na vyžádání je možné zajistit transfer z a na letiště nebo z železniční stanice. Zděné přízemní apartmány jsou vkusně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (pouze v ložnicích, za poplatek), verandu nebo předzahrádku s výhledem na moře. Typ Superior je prostornější, typ Economy je jednodušeji vybavený., Slevy a zvláštní nabídky, zdarma klubová karta na 2. týden pobytu při objednávce 14 nocí
zdarma klubová karta pro děti do 4 let
zdarma dětská postýlka (na vyžádání při rezervaci)

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže, 20 m

Pozice objektu v letovisku

v první řadě budov u pláže, přímo na pláži bez přecházení silnice

Vhodné pro

rodiny s dětmi, skupiny

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, 20 €/týden, prádelna, 5 €, bar

Venkovní dispozice

zahrada, společný gril/barbecue, (v rámci klubové karty), Venkovní sprcha společná

Minimální počet nocí

standardně, 7, standardně, 7, kratší pobyt na vyžádání

Děti

animace, (v rámci klubové karty), dětské hřiště

Sport

půjčovna kol, (v rámci klubové karty), tenis, (v rámci klubové karty), fotbal, (v rámci klubové karty), volejbal, (v rámci klubové karty), tanec, (v rámci klubové karty), skupinové aktivity, (v rámci klubové karty)

Ubytování

apartmán, bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic, 1)
plocha (47 m2), přízemí, zahrádka, výhled na moře, klimatizace (pouze v ložnici, 10 €/den), bez patrových postelí, Wi-Fi na pokoji (na vyžádání, 20 €/týden), lednice, sprcha, parkovací místo (kryté), nástupní dny (sobota)

apartmán, Superior bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic, 1)
plocha (63 m2), přízemí, terasa, výhled na moře, klimatizace (pouze v ložnici, 10 €/den), bez patrových postelí, Wi-Fi na pokoji (na vyžádání, 20 €/týden), lednice, sprcha, parkovací místo (kryté), nástupní dny (sobota)

apartmán, Economy trilo 7 - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem nebo patrovou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo s patrovou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem. (max. 7 osob, počet ložnic, 2)
plocha (66 m2), přízemí, terasa, výhled na moře, klimatizace (pouze v ložnici, 10 €/den), Wi-Fi na pokoji (na vyžádání, 20 €/týden), lednice, sprcha, parkovací místo (kryté), nástupní dny (sobota)

apartmán, trilo 6 - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice se dvěma lůžky nebo s patrovou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic, 2)
plocha (63 m2), přízemí, terasa, výhled na moře, klimatizace (pouze v ložnici, 10 €/den), Wi-Fi na pokoji (na vyžádání, 20 €/týden), lednice, sprcha, parkovací místo (kryté), nástupní dny (sobota)

apartmán, quadri 8 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a dvěma lůžky, obývací pokoj se dvěma výklopnými lůžky a kuchyňským koutem. (max. 8 osob, počet ložnic, 2)
plocha (85 m2), přízemí, terasa, výhled na moře, klimatizace (pouze v ložnici, 10 €/den), Wi-Fi na pokoji (na vyžádání, 20 €/týden), lednice, sprcha, parkovací místo (kryté), nástupní dny (sobota)

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Lehátko nebo slunečník na pláži: za_poplatek
Klimatizace: za_poplatek
Televize:
Lednička: ano

Celkové hodnocení hotelu

4
4/5 - Skvělé

Hodnotilo

24 uživatelů

Pořadí

13. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

8.6.2016 | HanaSkořepová
Datum pobytu: 1.6.2016
Celkově jsme byli spokojeni. Jak jsme již napsala snad jen kdyby byla v nabídce polopenze, ale jinak nemáme výhrady. Zase je pravda, že díky, tomu, že polopenze nebyla, vyzkoušeli jsme značné množství restaurací v okolí hotelu.

Nejnovější recenze

5
20.9.2015 | Markéta H
Datum pobytu 1.9.2015
5/5 - Úžasné
Ideální pro rodiny s dětmi.
4
28.6.2015 | Vlasta J.
Datum pobytu 1.6.2015
4/5 - Skvělé
Teplo, Klid, čistá voda - relax.
4
10.9.2014 | Petr M.
Datum pobytu 1.9.2014
4/5 - Skvělé
mohu zcela doporučit, pro lidi co chtějí klid a sami se stravovat

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.