20 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Residence Torre Saracena

Info

check-in: 14.00 - 19.00 hod. / check-out: 8.00 - 9.00 hod.

Poloha

Turistický komplex Torre Saracena leží přímo u moře na jónském pobřeží severní části Kalábrie pouhých 20 m od pláže, poblíž městečka Villapiana. V blízkosti se nachází významná archeologická oblast Sibari. Areál je situován v klidném prostředí se širokými možnostmi sportovního vyžití. Představuje oázu klidu ideální pro rodiny s dětmi stejně jako pro kolektivy.

Vybavení

Snack-bar s možností stravování, Wi-Fi zóna (20 EUR/pobyt, každé další zařízení +5 EUR), internet point (1 EURO/15 minut), tenisový kurt, plážový volejbal, hřiště na fotbal, stolní tenis, bocce, dětský koutek, jízdní kolo, klimatizace, pračka, 2x až 6x týdně animační programy (živá hudba, karaoke, latinsko-americké tance,...), krytá parkovací stání.

Ubytování

Apartmány ve zděných přízemních domcích s terasou nebo předzahrádkou v těsné blízkosti moře, plně vybavený kuchyňský kout (lednice s mrazákem, sporák, rychlovarná konvice). Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování

Vlastní.

Sport

Vodní a plážové sporty, tenis, animační programy. Ve městečku bohatý společenský a kulturní život. Pro děti: animační programy, dětský koutek.

Tipy

VESUV + POMPEJE, SIBARI - vykopávky a archeologické muzeum starověkého Řecka, ROSSANO - aquapark Odissea 2000, CORIGLIANO - hrad vévodů a staré město, CIVITA - soutězka řeky Raganello a muzeum a mnoho dalších.

Pláž

Písečná s oblázky: přímo u střediska, soukromá se slunečníky a lehátky (1 slunečník + 2 lehátka/ apartmán).

Moře

asi 20 m od střediska

Vzdálenost od centra (metry)

Pantano, asi 850

Další informace

Klubová karta Silver - (28.5. - 30.7. a 27.8. - 1.10., povinný příplatek) zahrnuje  plážový servis, 1 x jízdní kolo, využívání sportovišť, vstupné při večerech s živou hudbou, barbecue (na vyžádání na místě). Dítě ve věku 4 - 10 let sleva, dítě do 4 let ZDARMA. Klubová karta Gold - (30.7. - 27.8., povinný příplatek) zahrnuje všechny služby jako karta Silver, navíc celodenní animace pro děti/mládež/seniory a kurzy latinsko amerických tanců. Dítě ve věku 4 - 10 let sleva, dítě do 4 let ZDARMA. Prodloužený 14-ti denní pobyt: 2. týden klubová karta ZDARMA.

BILO 4

obsazenost 2-4 osoby (cca 47 m2): ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a vybaveným kuch. koutem, koupelna, předzahrádka s výhledem na moře.

BILO 4 SUP

obsazenost 2-4 osoby (cca 51 m2): ložnice s manželským lůžkem, útulný obývací pokoj s rozkládacím gaučem a vybaveným kuch. koutem, koupelna, veranda s výhledem na moře.

TRILO 6

obsazenost 4-6 osob (cca 63 m2): ložnice s manželským lůžkem a lůžkem pro 1 osobu, ložnice se dvěma samostatnými lůžky (nebo palanda a jedno samostatné lůžko), vybavená kuchyně, koupelna, veranda s výhledem na moře.

TRILO 7

obsazenost 5-7osob (cca 66 m2): ložnice s manželským lůžkem a palandou, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, nebo palandou a lůžkem (na vyžádání), vybavená kuchyně, koupelna, veranda s výhledem na moře.

QUADRI 8

obsazenost 6-8 osob (cca 85 m2): 1 x ložnice s manželským lůžkem, 1 x ložnice s manželským lůžkem a dvěma lůžky, obývací místnost se dvěma vyklápěcími lůžky, vybavená kuchyně, koupelna, veranda s výhledem na moře.

Celkové hodnocení hotelu

4/5 - Skvělé

Hodnotilo

24 uživatelů

Pořadí

12. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

8.6.2016 | HanaSkořepová
Datum pobytu: 1.6.2016
Celkově jsme byli spokojeni. Jak jsme již napsala snad jen kdyby byla v nabídce polopenze, ale jinak nemáme výhrady. Zase je pravda, že díky, tomu, že polopenze nebyla, vyzkoušeli jsme značné množství restaurací v okolí hotelu.

Nejnovější recenze

5
20.9.2015 | Markéta H
Datum pobytu 1.9.2015
5/5 - Úžasné
Ideální pro rodiny s dětmi.
4
28.6.2015 | Vlasta J.
Datum pobytu 1.6.2015
4/5 - Skvělé
Teplo, Klid, čistá voda - relax.
4
10.9.2014 | Petr M.
Datum pobytu 1.9.2014
4/5 - Skvělé
mohu zcela doporučit, pro lidi co chtějí klid a sami se stravovat

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.