2000 m od sjezdovky

Mapa Itálie

Popis

Popis hotelu Rezidence Miramonti ***

Vybavení

parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, sauna, wellness, TV, trezor, lyžárna, topení, terasa / balkón,

Popis

Rezidence Miramonti se nachází na klidném slunném místě v centru vesničky Daiano, nabízí panoramatický výhled na okolní hory. Pro hosty je k dispozici recepce s barem, wifi zdarma ve všech apartmánech, venkovní parkoviště zdarma (do vyčerpání kapacity) a garáže za poplatek 5 €/den (nelze rezervovat předem), prádelna 4 € za praní, 1,5 € za prášek), lyžárna, dětská herna a také malé welness centrum - sauna, turecká lázeň, whirpool (bez poplatku). Zastávka skibusu je 30 m od residence. Apartmány mají koupelnu s fénem, trezor, TV LCD, mikrovlnnou troubu a balkon. Možnost objednání apartmánu Plus s výhledem na Dolomity za příplatek {EUR 35}/týden, nutno vyžádat před rezervací. Pobyt s malým pejskem povolen na vyžádání za poplatek 5 €/den. Na místě se platí povinná pobytová taxa ve výši 2 €/osoba/den, děti 8 - 14 platí 1 €/osoba/den (děti do 8 let zdarma).

Mono2 mono(2)

mono(2) Obývací místnost s vyklápěcím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, balkon

Mono3 mono(3)

mono(3) Obývací místnost s vyklápěcím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, balkon. 3.lůžko rozkládací gauč nebo palanda.

Mono4 mono(4)

mono(4) Obývací místnost s vyklápěcím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, v chodbě palanda oddělená zatahovací stěnou, koupelna, balkon.

Bilo4 bilo(4)

bilo(4) Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo vyklápěcím dvoulůžkem, dvoulůžkový pokoj (může být palanda), kuchyňský kout, koupelna, balkon.

Bilo5 bilo(5)

bilo(5) Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo vyklápěcím dvoulůžkem, třílůžkový pokoj s palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkon.

Trilo6 trilo(6)

trilo(6) Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo vyklápěcím dvoulůžkem, dvě ložnice (může být palanda), kuchyňský kout, koupelna.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.