Popis

Popis hotelu Royal Decameron Baobab ****

Popis hotelu

Hotel vhodný pro rodiny. Situovaný na pohádkovém místě mezi oceánem a lagunou. Prožijte kouzelný pobyt v africké přírodě.

Poloha

hotel je z jedné strany obklopen krásnou písečnou pláží a ze strany druhé lagunou s přírodní rezervací 'La Somone', která dává hostům příležitost vychutnat si pobyt v kouzelné africké přírodě. Od mezinárodního letiště v Dakaru je hotel vzdálen cca 85 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci.

Vybavení

prostorný hotelový komplex postavený v africkém stylu čítá celkem 150 pokojů. K dalšímu vybavení hotelu patří recepce, 2 restaurace (z toho 1 a-la-carte), 3 bary, obchodem se suvenýry, butik a kadeřnictví. Ve venkovním areálu je hostům k dispozici nádherná zahrada se sladkovodním bazénem a snack barem. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 25 m2, vybaveny individuální klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, trezorem (za poplatek), kabelovou televizí a terasou.Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Superior pokoje (A1B/A2B): cca 36 m2, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.Dvoulůžkové pokoje seafront (A2C): situované u vody, terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně a obědy formou bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů nebo a-la-carte. Snacky (např. hranolky, hamburgery, párky v rohlíku a koláčky) od 12.00 h. do 17.00 h. Nápoje jako je káva, čaj, místní pivo, soda a nealkoholické nápoje od 10.00 h. do 23.00h. Zmrzlina k dispozici u bufetu u oběda a večeře. Bar u bazénu k dispozici od 10.00 h. do 23.00 h. Nápoje na diskotéce od 23.00 h. do 02.00 h. Možnost večeře i v a-la-carte restauraci Café Med (nutná rezervace).

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, aqua aerobic, boccia, jízda na kajaku, stolní tenis, fitness, tenis. Animační program ve francouzštině. Za poplatek od místních poskytovatelů: rybaření, jízda na koni, vodní lyže, surfování, golfové hřiště nedaleko hotelu.

Internet

internetový koutek za poplatek.

Wellness

za poplatek: masáže a různé služby (např. pedikúra, manikúra) ve SPA centru.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště, mini klub (od 4 do 12 let, ve francouzštině, během školních prázdnin). Hlídání dětí (za poplatek/po předchozí rezervaci). Dětská postýlka na vyžádání, zdarma.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Ušetřete

dle rezervačního systému.

Dětská sleva

dle rezervačního systému.

Hotely La Somone