Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Serenity Beach Resort *****

Poloha

Přímo u pláže v oblasti Makadi Bay přibližně 37 km jižně od centra Hurghady (spojení hotelovým busem za poplatek) a cca 34 km od letiště.

Vybavení

Hlavní budova a několik dvou a třípodlažních bloků v zahradě. Vstupní hala s recepcí a automatem na výměnu peněz, hlavní restaurace, několik barů a restaurací `a la carte (italská, orientální aj.), pasáž s obchůdky a konferenční místnost. V zahradě soustava několika bazénů, z nichž 2 jsou s mořskou vodou a 1 je v zimě s možností vyhřívání, dětský bazén, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje
 • DR/DRP: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička, trezor zdarma, balkon nebo terasa.
 • DRX: viz DR, set pro přípravu kávy a čaje, minilednička doplňována denně vodou a vybranými nealkoholickými nápoji, strana k moři.
 • FR: viz DR, prostornější, 4 lůžka.
Zábava

Animační programy pro děti i dospělé, večerní zábava (orientální show, núbijská show aj.), diskotéka za poplatek. Aquapark za poplatek v sesterském hotelu.

Pláž

Písečná pláž, vstup do vody pro plavce přes molo, korálové podloží (doporučujeme obuv), bar na pláži.

Program all inclusive
 • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
 • Možnost večeří v restauraci `a la carte (italské a orientální), určené menu, rezervace nutná
 • Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.)
 • Místní rozlévaná vína (pouze během podávání oběda a večeře)
 • Lehké občerstvení během dne, káva, čaj, zákusek, a zmrzlina

Program ultra all inclusive (služby navíc)

 • Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v Royal Lounge (19.00–02.00 hod.)
 • Večeře `a la carte v restauraci Royal Lounge
 • Set na přípravu kávy a čaje
 • Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji
 • Kouření vodní dýmky (1× za pobyt)
 • 20 minut masáže a 30 minut intro ponoru (obojí na osobu a pobyt)
 • Možnost 1× za pobyt využít prádelnu (přesné info v hotelu)
Sportovní nabídka
 • Zdarma: 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), fitness, plážový volejbal.
 • Za poplatek: centrum potápění a vodních sportů, biliár, stolní tenis, centrum zdraví se saunou, párou, masážemi a salonem krásy, poblíž hotelu se nachází golfové hřiště Madinat Makadi.
Pro děti

Dětský klub, dětské hřiště, hlídání dětí za poplatek, dětský bazén.

Internet
 • Zdarma: WiFi v lobby.
 • Za poplatek: internetová kavárna.
Platební karty

VISA, MC, Diners Club.

Doba transferu

50 min

Celkové hodnocení hotelu

3/5 - Průměr

Hodnotilo

24 uživatelů

Pořadí

76. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

1.8.2016 | Simona
Datum pobytu: 1.7.2016
Moc dobrý,jen to moře je trošku problém,ale každý si najde to svý...je tam hodně možností

Nejnovější recenze

1
7.8.2015 | nespokojena zakaznice
Datum pobytu 1.8.2015
1/5 - Nic moc
hotel neodpovida ani 3 hvezdickam, nedoporucuju, vyhozene penize, dovolena na hovno, straceny cas!!!!!!!!!! ka-tas-tro-fa.
5
18.6.2015 | děda a já
Datum pobytu 1.5.2015
5/5 - Úžasné
Přijeli jsme si užít pohodovou a klidnou dovolenou a to se nám splnilo všem doporučujeme.
1
7.6.2015 | Jiřina Hašlarová
Datum pobytu 1.5.2015
1/5 - Nic moc
Nedoporučuji nikomu, byly jsme zklamané, v hotelu 20 čechů , 2000 rusů a 1500 čÍńanů nedoporučuji nikomu ani zadarmo - horší dovolenou jsem nezažila. Byly to vyhozené peníze, ale co by jsme chtěly v 5 hvězdičkovém hotelu. Hodnotím 0, protože níž už bohužel nemůžu.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Serenity Beach Resort *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 0:05
Ne 28.8 – Ne 4.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
SLM | Po slevě 24%
Letecky
Brno 9:45
Ne 28.8 – Ne 4.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
SLM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 0:05
Ne 28.8 – Ne 11.9.2016
2 lůžkový pokoj (2/1), přistýlka
15 dní
all inclusive
29 397 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Ostrava 11:20
Ne 28.8 – Ne 11.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 990 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Praha 7:30
Po 29.8 – Čt 1.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
4 dny
all inclusive
13 700 Kč
Letecky
Praha 7:30
Po 29.8 – Po 5.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
8 dní
all inclusive
18 500 Kč
Letecky
Praha 7:30
Po 29.8 – Čt 8.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
11 dní
all inclusive
22 600 Kč
Letecky
Praha 7:30
Po 29.8 – Po 12.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
15 dní
all inclusive
27 900 Kč
Letecky
Praha 7:30
St 31.8 – So 3.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
4 dny
all inclusive
12 650 Kč
Letecky
Praha 0:40
St 31.8 – St 7.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 690 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Brno 11:10
St 31.8 – St 7.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 690 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Ostrava 12:45
St 31.8 – St 7.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 690 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Bratislava 1:10
St 31.8 – So 10.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
11 dní
all inclusive
16 328 Kč
SLM | Po slevě 40%
Letecky
Praha 0:40
St 31.8 – Ne 11.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 190 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Brno 11:10
St 31.8 – Ne 11.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 190 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Ostrava 12:45
St 31.8 – Ne 11.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 190 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Praha 0:40
St 31.8 – St 14.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 990 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Brno 11:10
St 31.8 – St 14.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 990 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Ostrava 12:45
St 31.8 – St 14.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 990 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Praha 7:30
Čt 1.9 – Po 5.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
5 dní
all inclusive
13 750 Kč
Letecky
Praha
Čt 1.9 – Čt 8.9.2016
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
13 290 Kč
Letecky
Praha 7:30
Čt 1.9 – Pá 9.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
9 dní
all inclusive
17 250 Kč
Letecky
Praha 7:30
Čt 1.9 – Út 13.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
13 dní
all inclusive
21 950 Kč
Letecky
Praha 7:30
Čt 1.9 – Pá 16.9.2016
3 lůžkový pokoj Promo
16 dní
all inclusive
25 450 Kč
Letecky
Bratislava 1:30
So 3.9 – So 10.9.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
8 dní
all inclusive
15 764 Kč
LM | Po slevě 23%