Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Mapa Hurghada Egypt

Popis

Popis hotelu Serenity Beach Resort *****

Poloha hotelu

Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je postavený v marockém stylu. Nachází se v krásné zahradě a přímo u pláže, v nádherné zátoce Makadi, asi 30 km jižně od centra Hurghady (hotelový autobus za poplatek). Tato oblast je vyhledávaná díky široké nabídce vodních sportů a ideálních podmínek pro potápění a šnorchlování.

Vybavení hotelu

Hlavní budova s prostornou vstupní halou s recepcí, lobby barem, a postranní křídla budov s pokoji, uprostřed kterých se rozprostírá krásná zahrada se 7 bazény (jeden v zimě vyhřívaný, dva se slanou vodou), a dětský bazén. Je zde hlavní restaurace, italská a orientální restaurace (součástí all inclusive) a rybí restaurace a la carte, několik barů u bazénů a na pláži, internet (za poplatek), obchodní zóna, bankomat, dětské hřiště a miniclub, lékařská služba, konferenční sál.

Ubytování

Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem zdarma, fénem, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén, za příplatek jsou deluxe pokoje s výhledem na moře (viz ceník). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit prostorné rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti, propojené pokoje a suite.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází široká písečná pláž, lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži. Mělké moře s oblázky se táhne až k hraně korálového útesu, cca 100 m od břehu, přístup k otevřenému moři je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Oblast je vhodná pro potápění a šnorchlování.

Názor CK

- umístění přímo u pláže - krásná zahrada s bazény - all inclusive v ceně    - vhodné pro náročnější klienty   - optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti) - All inclusive pro dítě ZDARMA! 

Celkové hodnocení hotelu

3
3/5 - Průměr

Hodnotilo

22 uživatelů

Pořadí

81. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

7.8.2015 | nespokojena zakaznice
Datum pobytu: 1.8.2015
hotel neodpovida ani 3 hvezdickam, nedoporucuju, vyhozene penize, dovolena na hovno, straceny cas!!!!!!!!!! ka-tas-tro-fa.

Nejnovější recenze

5
18.6.2015 | děda a já
Datum pobytu 1.5.2015
5/5 - Úžasné
Přijeli jsme si užít pohodovou a klidnou dovolenou a to se nám splnilo všem doporučujeme.
1
7.6.2015 | Jiřina Hašlarová
Datum pobytu 1.5.2015
1/5 - Nic moc
Nedoporučuji nikomu, byly jsme zklamané, v hotelu 20 čechů , 2000 rusů a 1500 čÍńanů nedoporučuji nikomu ani zadarmo - horší dovolenou jsem nezažila. Byly to vyhozené peníze, ale co by jsme chtěly v 5 hvězdičkovém hotelu. Hodnotím 0, protože níž už bohužel nemůžu.
1
29.5.2015 | remi
Datum pobytu 1.5.2015
1/5 - Nic moc
katastrofa

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Serenity Beach Resort *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Ostrava 12:00
St 27.7 – St 3.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
13 990 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Praha 0:05
St 27.7 – Ne 7.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
16 990 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Brno 10:25
St 27.7 – Ne 7.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
16 990 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Ostrava 12:00
St 27.7 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
17 790 Kč
SLM | Po slevě 24%
Letecky
Praha
Čt 28.7 – Čt 4.8.2016
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
13 850 Kč
Letecky
Praha
So 30.7 – So 6.8.2016
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
13 850 Kč
Letecky
Bratislava 1:30
So 30.7 – So 6.8.2016
jednolůžkový pokoj s výhledem na moře Deluxe, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
18 132 Kč
SLM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 7:30
So 30.7 – St 10.8.2016
3 lůžkový pokoj s bočním výhledem na moře
12 dní
all inclusive
25 600 Kč
Letecky
Bratislava 0:05
So 30.7 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
12 dní
all inclusive
17 738 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Praha
So 30.7 – Čt 11.8.2016
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
21 380 Kč
Letecky
Praha 7:30
So 30.7 – So 13.8.2016
3 lůžkový pokoj s bočním výhledem na moře
15 dní
all inclusive
30 300 Kč
Letecky
Bratislava 1:30
So 30.7 – So 13.8.2016
2 lůžkový pokoj (obs. 3 osobami), přistýlka
15 dní
all inclusive
34 390 Kč
Letecky
Praha 0:05
Ne 31.7 – Ne 7.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 290 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Brno 9:45
Ne 31.7 – Ne 7.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 290 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Brno 9:45
Ne 31.7 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
16 490 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Ostrava 11:20
Ne 31.7 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
16 490 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Praha 0:05
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
19 390 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Brno 9:45
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
19 390 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Ostrava 11:20
Ne 31.7 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
19 390 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Praha
Po 1.8 – Po 8.8.2016
2 lůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
23 751 Kč
SLM | Po slevě 18%
Letecky
Praha
St 3.8 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 390 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Brno
St 3.8 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 390 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Ostrava
St 3.8 – St 10.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 390 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 7:30
St 3.8 – So 13.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
18 190 Kč
Letecky
Praha
St 3.8 – Ne 14.8.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
16 990 Kč
LM | Po slevě 19%