Popis

Popis hotelu Sheraton Grand Hotel *****

Poloha a popis

Celosvětová síť hotelů Sheraton je zárukou maximálně kvalitních služeb. Nejinak je tomu u Sheraton Grand Hotelu, který stojí hned vedle dubajského Světového obchodního centra na hlavní dubajské ulici Sheik Zayed. Pár kroků od hotelu je stanice metra, které Vás rychle a pohodlně dostane k dalším zajímavým místlm Dubaje jako jsou nejvyšší budova světa Burj Khalífa, lyžařská sjezdovka v Mall of The Emirates, stará čtvrť Deira nebo dubajská zátoka. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 10 km.

Vybavení hotelu

V 52. patře budovy hotelu se nachází luxusní Shine Spa centrum, o 19 pater níž kavárna Sheraton Club s dechberoucím výhledem na město. Hotel je dále vybaven posilovnou, kavárnou v lobby, barem u bazénu a restaurací se zážitkovou gastronomií. Veškeré prostory hotelu jsou pokryty wi-fi připojením na internet (zdarma). Samozřejmostí je směnárna, prádelna, pokojová služba a služba concierge.

Vybavení pokoje

Standartní pokoj disponuje vlastní koupelnou se sociálním zařízením, individuální klimatizací, trezorem, minibarem, LCD TV, kávovarem Nesspreso, wi-fi připojením, online přístupem na hotelový zábavní portál.

Stravování

Snídaně formou bufetových stolů. Možnost stravování á la carte.

Pláž a plážový servis

Nejbližší veřejná pláž Jumeirah je od hotelu vzdálena cca 3,5 km.

Služby za poplatek

Spa centrum, posilovna, stravování mimo program.

Poznámka

Delegát na telefonu pouze v případě pobytu kratšího než 5 dní. http://www.sheratongranddubai.com/

Dubai

Tomuto městu se někdy říká: „Brána do světa Arabského zálivu“ – ačkoliv bylo založeno až v 18. století za posledních 20 let se tato orientální vesnička stala kosmopolitním Emirátem a největším obchodním centrem celých Spojených arabských emirátů, kde život pulsuje 24 hodin denně. Na 35 km dlouhé pláži Jumeirah Beach na vás čeká odpočinkový komplex s excelentními hotely, které dokáží uspokojit i nejvyšší nároky, nesčetnými možnostmi zábavy a vodních sportů a golfovými resorty. Hlavní motto této daňově výhodné zóny zní Do buy – Nakupte, ať jste v moderním nákupním centru, elegantním butiku nebo na tradičním trhu, mají tady vše, co si budete přát. Dubajský Zlatý trh je největší na Středním východě s velmi výhodnými cenami. Vychutnejte si absolutní pohodlí hotelů, křišťálově čistou vodu na bílých písčitých plážích, západ sluníčka v poušti, dokud nepodlehnete nákupní horečce.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Hotely Dubai