Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Sherwood Dreams Resort *****

Popis hotelu

Tento hotel nabízí skvělou rodinnou dovolenou přímo na pláži.

Poloha

rodinný hotel se nachází přímo na oblázkovo-písečné pláži. Do centra města Belek se dostanete po cca 5 km, možnost využití místních autobusů - dolmus.

Vybavení

v roce 2011 otevřený hotel nabízí ubytování ve 304 pokojích. Dále je Vám k dispozici přijímací hala s recepcí, koutek s TV, internetový koutek (za poplatek) a wi-fi v lobby a na pokojích zdarma, hlavní restaurace, 2 a-la-carte restaurace, bary a obchody. Ve venkovním areálu naleznete bazény, skluzavky pro děti i dospělé. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Bar u bazénu i na pláži.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje A (1A/2A/3A): příjemně a vkusně zařízené (cca 27 m2). Trezor k pronajmutí, telefon, satelitní TV, klimatizace, minibar, sprcha, WC, fén a balkon nebo terasa s výhledem do přírody. Dvoulůžkové pokoje A (1B/2B/3B): disponují stejným vybavením jako A (1A/2A/3A), ovšem balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje A (2D/3D): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A (1A/2A/3A). Superior pokoj A (2C): cca 32 m2, jacuzzi, výhled na moře, jinak stejné vybavení jako A (1A/2A/3A). Možnost rezervace také Joker pokoje A (2S): se stejným vybavením jako A (1A/2A/3A). Rodinné pokoje B (2A/3A): cca 40 m2, 2 místnosti, bez určení výhledu. Rodinné pokoje B (2C/3C): 1 prostornější ložnice a 1 koupelna o rozloze 40 m2, většínou ve vyšším patře, s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A (1A/2A/3A).

Stravování

all inclusive.

Sport a jiné aktivity

basketbal, plážový volejbal, fitness, stolní tenis, aqua aerobic, aerobic, boccia, šipky. Za poplatek: biliár, tenisový kurt (s osvětlením za poplatek), vodní sporty na pláži.

Wellness

hammam, sauna, parní lázeň, vířivka. Za poplatek: masáže a různé procedury, kadeřnictví.

Zábava

denní a večerní animační programy. Diskotéka a herna (za poplatek).

Pro děti

miniklub (od 5 do 12 let), dětský bufetový stůl, minidiskotéka, samostatný dětský bazén, dětské hřiště, vodní skluzavky, hlídaní dětí na vyžádání za poplatek, dětská židlička v restauraci, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby delegáta

telefonický kontakt.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Odpoledne snacky, káva, čaj, zákusky a zmrzlina. Půlnoční snacky. Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem.

Plážový servis

lehátka, slunečníky a osušky zdarma

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.