200 m od pláže

Popis

Popis hotelu Studia Vasso

Popis ubytování:
Studia Vasso se neustále těší mimořádné oblibě. Nemalou měrou k tomu přispěla majitelka domu, která se o své klienty příkladně stará. Pěstěná zahrádka, okolí plné pestrých květin - toto vše zpříjemňuje a dotváří prázdninovou atmosféru. Studia se nacházejí v klidnější části jinak rušného letoviska Laganas, přibližně 300 m od centra ruchu, přičemž nejbližší obchůdek a taverna jsou ve vzdálenosti asi 50 m. Na dlouhou písečnou pláž se hosté domu dostanou cca po 170 m. Hosté domu Vasso mohou za konzumaci využívat bazén v sousedním hotelu Sorrento.

CK kategorie:
**

Oficiální kategorie:
*

Kapacita:
7 studií

Pláž:
170 m, dlouhá písečná

Ubytování / Vybavení:
prostorná studia pro 2-3 osoby (3. postel přistýlka) v přízemí nebo v patře • dřevěný nábytek • kuchyňský kout • lednička • základní nádobí • koupelna (sprcha, WC) • trezor (za příplatek) • ventilátor (za příplatek) • terasa nebo balkon.

Stravování:
bez stravy

Náš názor:
výborná kombinace příjemného ubytování a zábavy na dosah ruky. Místo, kde se díky přátelské majitelce budete cítit jako doma.

Nástupní místa:

Nástupní místa u autobusových zájezdů:

Svoz č. 1.: Brno – Hustopeče – Břeclav – Bratislava

Svoz č. 2.: Ostrava – Frýdek Místek – Český Těšín - TřinecŘecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria